Hakkında

 

İsveç’ten Gelen Güzellik

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınların ve erkeklerin hayallerini gerçekleştirmeleri için onları güçlendiriyor ve kendi eşsiz tarzlarını yansıtmalarına destek oluyoruz.  

Benzeri olmayan bir güzellik şirketi

 

İsveç Güzellik

Çünkü biz İsveçliyiz, güzellik konusunda farklı bir görüşümüz var. Bu bir yaşam tarzı: sağlıklı olmak, güzel bir cildin tadını çıkarmak, kendinizi ifade etmek ve eğlenmek. Kim olduğunuza güvenmek ve hayatta denge bulmakla ilgilidir. İçeriden ve dışarıdan gelen – size hayatın ne attığı önemli değil, kontrolünüzü size veren – büyümenizi ve gelişmenizi sağlayan bir denge.  

Birlikte bir fark yaratabiliriz

Hayalleri gerçekleştirme ve insanların yaşamlarını iyileştirmek için fırsatlar yaratma konusunda tutkuluyuz. Her adımda insanlara ve doğaya saygılı birçok kişiye güzellik ve refah getirmeye yardım ediyoruz. Bu yüzden Oriflame topluluğunda yukarıda ve öteye giden insanları kutluyoruz.  

En İyi Çalışan Deneyimini Veren

Bizim için halkımız her zaman önce gelir, bizimle çalışırken bağlantıyı, heyecanı, meydan okumayı ve ihtiyaç duymanızı isteriz. Hayallerinize yaklaşmanızı istiyoruz. Her gün. Bu yüzden bu yolculuğa çıktık – hayallerinde hareket eden insanlar için # 1 şirket olmak.  

Bizim kültürümüz

Bir Oriflame kişisine neden bizimle çalışmayı sevdiğini sorduğunuzda, aynı cevabı duyacaksınız – inanılmaz meslektaşları yüzünden! Seçkin insanların, özellikle birlikte çalışırlarsa olağanüstü şeyler başarabileceğine inanıyoruz. Profesyonel ve kişisel hayallerinizin bizimle gerçekleşmesini istiyoruz. Her gün kendiniz olmanızı, meydan okunmanızı ve Oriflame tarafından ihtiyaç duymanızı istiyoruz. Evimizi Beraberlik , Ruh ve Tutku ile doldurmanızı istiyoruz .  

Beraberlik

Beraberlik, dinamik topluluğumuzun dayandığı temel bir prensiptir ve bizi gerçekten küresel yapan da budur. Birlikte çalışan ve aynı hedefleri paylaşan insanların daha fazla sonuç elde ettiğine ve bu süreçte daha fazla eğleneceğine inanıyoruz.  

ruh

Oriflame, gerçek girişimciler tarafından kurulmuş bir şirkettir. Her şeyin mümkün olduğuna inanıyoruz. Harika sonuçlar elde etmek ve kazanmak için gerekenleri yapmaya kararlıyız. İyimseriz ve değerli bir iş fırsatını asla kaçırmayız.  

Tutku

Tutku, yaptığımız iş için yanıyor olduğumuz anlamına gelir. Güzellik, işimiz ve en önemlisi – çevremizdeki insanlar hakkında tutkuluyuz. Tutku, hayallerin gücüne inanmamıza yardımcı olur ve onlara ulaşmak istiyor. Bize ilham veriyor ve sürdürüyor; mükemmellik için susuzluğumuz.   Oriflame üyelik ve kayıt ücreti konusunda merak konusu olan üyelik ücreti var mı? Oriflame de üye olmak için bir ücret ödemen gerekiyor mu! Kayıt olmak için hiçbir ücret talep edilmediği gibi oriflme kataloğu adresinize gönderiyoruz. Peki bunu neden yapıyoruz! İş&Güzellik için, Oriflame güzellik ce satış danışmanı olarak sizlere oriflame işiniz de yardım etmek istiyoruz, tabii siz buna izin verirseniz. Oriflme 50 yıldır dünyada 25 yıldırda Türkiye de aktif olarak faaliyetlerini sürdürürken bir çok ev hanımı bu işten hayal edemeyecekleri kazançları elde ettiler. Oriflame bir hayal üzerine kuruldu! 1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler. Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his.  

İsveç’ten Gelen Güzellik

Bize göre güzellik, sadece nasıl göründüğünüzle ilgili değil; nasıl hissettiğiniz, nasıl yaşadığınız, nasıl davrandığınızla ilgili bir bütün. Güzellik, hayat boyu süren bir yolculukta kendinize olan dostluğunuzun bir göstergesi aslında. Sağlıklı olmanız, güzel cildin keyfini çıkarmanız, kendinizi ifade etmeniz ve tutkularınızı özgür bırakmanız sizin güzelliğiniz aslında. Bu sizi hem içten hem de dıştan merkezde tutacak denge; hayat ne getirirse getirsin size büyütecek ve geliştirecek olan yer de burası.  

Eşsiz bir güzellik şirketi

İş Fırsatları

Oriflame’de size kendi kariyer yolunuzu seçme olanağı sunuyoruz. Biz her zaman yetenekleri arıyoruz, esnek ve küreseliz – geçmişiniz veya konumunuz ne olursa olsun sizin için her zaman bir fırsatımız var! Yeni açılışlarımızı kontrol edin:  

İSVEÇ’TEN GELEN GÜZELLİK

 

Tarihimiz

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert ve bir arkadaşları farklı bir güzellik şirketi kurmak için yola çıktı. Bu şirketin ürünleri ile diğerlerinden ayrılacak bir tarza sahip olmalarını istiyorlardı. Tam da öyle oldu! DEVAMINI OKUYUN  

Ürün felsefemiz

Bize göre güzellik bir yaşam tarzı, işte bu yüzden bütünlüklü bir bakış açısı gerektiriyor … Yani sağlıklı olmak, güzel bir cilde sahip olmak, kendinin en iyi versiyonu olmak ve hayatın tadını çıkarmak güzelliğin ta kendisi. Bizim bu felsefeyle ürettiğimiz ürünler, vaatlerini gerçekleştirirken hem güvenerek hem de severek kullanmanızı sağlıyor. ÜRÜN FELSEFEMİZ  
Güzellik hareketimize katıl – Bağımsız Satış Danışmanımız ol!
Ayrıcalıklarla dolu iş fırsatımızla güzellik endüstrisinin bir parçası olun. İsveç’te geliştirdiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi tavsiye ederek, satarak işinizin ilk gününden itibaren para kazanın, kendi işinizin patron olun ve bizimle dünyayı gezme fırsatını yaşayın. Global güzellik topluluğuna bağlı olmanın da tadını çıkarın!   “Oriflame’de, yaptıklarını gerçekten önemseyen ve iyileştirme çabası içinde olan tutkulu profesyoneller ile çevriliyim – enerjiyi seviyorum!” Anna Bushnaya Operasyonel Mükemmellik Yöneticisi   “Girişimcilik kültürü ve hem çok tatlı hem de nazik tüm meslektaşları ve her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan profesyoneller nedeniyle Oriflame’de çalışmayı seviyorum.” Magnus Ljungberg Sürdürülebilirlik Direktörü  

“Oriflame gibi küresel bir marka için yeniden konumlandırma ve yeniden markalaşma ile Global yaratıcı stüdyoda çalışmak çok ilginç, ilham verici ve zor.”Anna Yo Lee Kıdemli Sanat Yönetmeni

 

 

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.