Hakkında

Benzeri olmayan bir güzellik şirketi

Bizim kültürümüz

Bir Oriflame kişisine neden bizimle çalışmayı sevdiğini sorduğunuzda, aynı cevabı duyacaksınız – inanılmaz meslektaşları yüzünden! Seçkin insanların, özellikle birlikte çalışırlarsa olağanüstü şeyler başarabileceğine inanıyoruz. Profesyonel ve kişisel hayallerinizin bizimle gerçekleşmesini istiyoruz. Her gün kendiniz olmanızı, meydan okunmanızı ve Oriflame tarafından ihtiyaç duymanızı istiyoruz. Evimizi Beraberlik , Ruh ve Tutku ile doldurmanızı istiyoruz .

Oriflame üyelik ve kayıt ücreti konusunda merak konusu olan üyelik ücreti var mı? Oriflame de üye olmak için bir ücret ödemen gerekiyor mu! Kayıt olmak için hiçbir ücret talep edilmediği gibi oriflme kataloğu adresinize gönderiyoruz.
Peki bunu neden yapıyoruz!

İş&Güzellik için, Oriflame güzellik ce satış danışmanı olarak sizlere oriflame işiniz de yardım etmek istiyoruz, tabii siz buna izin verirseniz. Oriflme 50 yıldır dünyada 25 yıldırda Türkiye de aktif olarak faaliyetlerini sürdürürken bir çok ev hanımı bu işten hayal edemeyecekleri kazançları elde ettiler.
Oriflame bir hayal üzerine kuruldu!

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler.

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his.

Oriflame Başkan Direktör

İsveç’ten Gelen Güzellik

Bize göre güzellik, sadece nasıl göründüğünüzle ilgili değil; nasıl hissettiğiniz, nasıl yaşadığınız, nasıl davrandığınızla ilgili bir bütün.

Güzellik, hayat boyu süren bir yolculukta kendinize olan dostluğunuzun bir göstergesi aslında.

Sağlıklı olmanız, güzel cildin keyfini çıkarmanız, kendinizi ifade etmeniz ve tutkularınızı özgür bırakmanız sizin güzelliğiniz aslında.

Bu sizi hem içten hem de dıştan merkezde tutacak denge; hayat ne getirirse getirsin size büyütecek ve geliştirecek olan yer de burası.

Eşsiz bir güzellik şirketi

İş Fırsatları

Oriflame’de size kendi kariyer yolunuzu seçme olanağı sunuyoruz. Biz her zaman yetenekleri arıyoruz, esnek ve küreseliz – geçmişiniz veya konumunuz ne olursa olsun sizin için her zaman bir fırsatımız var! Yeni açılışlarımızı kontrol edin:


İSVEÇ’TEN GELEN GÜZELLİK

Tarihimiz

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert ve bir arkadaşları farklı bir güzellik şirketi kurmak için yola çıktı. Bu şirketin ürünleri ile diğerlerinden ayrılacak bir tarza sahip olmalarını istiyorlardı. Tam da öyle oldu!

DEVAMINI OKUYUN

Ürün felsefemiz

Bize göre güzellik bir yaşam tarzı, işte bu yüzden bütünlüklü bir bakış açısı gerektiriyor … Yani sağlıklı olmak, güzel bir cilde sahip olmak, kendinin en iyi versiyonu olmak ve hayatın tadını çıkarmak güzelliğin ta kendisi. Bizim bu felsefeyle ürettiğimiz ürünler, vaatlerini gerçekleştirirken hem güvenerek hem de severek kullanmanızı sağlıyor.

ÜRÜN FELSEFEMİZ

Güzellik hareketimize katıl – Bağımsız Satış Danışmanımız ol!

Ayrıcalıklarla dolu iş fırsatımızla güzellik endüstrisinin bir parçası olun. İsveç’te geliştirdiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi tavsiye ederek, satarak işinizin ilk gününden itibaren para kazanın, kendi işinizin patron olun ve bizimle dünyayı gezme fırsatını yaşayın. Global güzellik topluluğuna bağlı olmanın da tadını çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir