Oriflame yeni üyelik

Oriflame Yeni Kayıtlara Özel

YENİ KATILANLAR İÇİN HOŞGELDİNİZ PROGRAMI

Hoşgeldiniz Programı Oriflame’e katılan yeni Danışmanlar için kaçırılmaz bir fırsattır! Bu programla, Oriflame ürünlerinin kalitesiyle tanışır ve ürünleri deneyerek aldıkları sonuçları çevreleriyle paylaşma şansı bulurlar. 3 ay boyunca çok uygun fiyatlara aldıkları ürünleri herkese tanıtarak geniş bir müşteri listesi oluşturabilirler! Hızlı ve sağlıklı büyüyen bir ekibe sahip olmak için, ekibinize katılan her yeni Danışmanınızın Hoşgeldiniz Programı’na katıldığından emin olun…

Oriflame Fırsatı; Yeni Kayıtlar İçin Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!

Oriflame’in yeni kayıt olan danışmanlara sunduğu çok özel ve güzel fırsatıdır Hoşgeldiniz Programı

Oriflame’e  bu ay kayıt olacak danışman adayları için kazançlarına destek olacak işe başladığı ay hemen kazanmasına yardımcı olacak ürünlerden oluşan bir fırsattır.

Oriflame’in Yeni başlayanlar Danışmanları için hazırladığı indirimli ürün paketleri var!

Oriflame işe başlarken size kazandırıyor. İster kendiniz için indirimli ürün alın isterseniz bağımsız güzellik danışmanı olun her zaman kazanın.

Size sunulan özel indirimli ürün paketleri oriflame fırsatları bunlarla da sınırlı değil buradan Oriflame Üyelik Formunu dolduran üyelere özel ücretsiz Oriflame Kataloğu bizden size hediye

Oriflame’e neden üye olmalısın? Sorusuna cevap olarak kendiniz ve aileniz için Oriflame ürünlerini danışman fiyatından  alma hakkına sahip olacaksınız. Ek gelir kazanmak isteyenler için katalog fiyatından satış yaparak da para kazanabileceği bir iş imkanı. Güzel görünmek, para kazanmak, ve eğlenmek isteyenlerin ilgi odağıdır oriflame!

Danışmanlar Harika fırsatlara çok özel ürünlere sahip oluyor. Hemen şimdi katılın:  Oriflame Üye Olmak İçin Tıklayın!

 

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur:

1. Adım; Kayıt olduğunuz ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak aldığınızda yeni kayıt olmuş danışmana sunulan indirimli ürün paketini alma hakkı olur.

2. Adım; Kayıt olduğunuz 2. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak satın aldığınız ürünlere danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 2.sini  alma hakkı olur.

3. Adım; Kayıt olduğunuz 3. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 3.sini  alma hakkı olur.

 

Oriflame hoşgeldiniz proğramından yararlanmak için  Oriflame kataloğunu kullanmanız gerekir.

 Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.

• Bir Adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.

• Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.

• İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.

• İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.

Bp nedir?

Oriflame satış puanı nedir?

100 bp kaç paralık ürün yapıyor?

Tüm sorularınızın cevabını  alabileceğiniz yorum alanından sora bilirsiniz.

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!

Oriflame Üyelik Başvuru Formu

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Selcan Hanım, bloke olunca değilde üyeliğiniz bitince tekrar üyelik yenileme yapabilirsiniz. Biliyorsunuzdur, eğer oriflame danışmanı olup bir yıl alışveriş yapmadığınızda üyeliğiniz biter silinir. Tekrar üyelik açabilirsiniz. Buradan Linki Tıkla http://bit.ly/2Ircmgy tekrar ücretsiz üye olabilirsiniz.

 1. Elif diyor ki:

  Nur hanım ben yeni uye oldum ve daha katalogum gelmedi kargodan bi sorum olacak nur hanım katalogla birlikte hediye geliyormu acaba

  • İş Güzellik diyor ki:

   Merhaba Nur Hanım, Oriflame de BP nedir? BP başarı puanıdır, yani her bir ürünün fiyatına göre bir puanı vardır. Oriflame ekim kataloğu fiyat listesine göre yazıyorum. 1bp 1,4649x%18=1,7277 eklediğinizde 1 puan 1,73 *100 = 173 lira… Oriflame 100 bp sipariş veren yeni kayıt olmuş danışmanlar hoşgeldiniz seti ürünlerini alma hakkı kazanır.
   Bunu daha fazla kazanç elde etmek isteyen yeni eski danışmanlar ise oriflame den vereceği siparişlerini 125 bp ye çekerek kat kat kazan proğramına girerek isterlerse kazançlarını daha da arttırabilirler. Artan başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.