Web site üzerinden oriflame sipariş iptali

Oriflame Web Sitesi üzerinden Sipariş İptali

 Oriflame şiparişlerimi iptal ettirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Web Sitesi üzerinden sipariş iptali nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar oriflame websitesi üzerinden sipariş nasıl iptal edilir Videolu anlatım, yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.
Sipariş verirken hata yapılacak olursa, takip eden 3 saat boyunca, gece, hafta sonu vb. durumlarda KENDİ KENDİNİZE siparişinizi İPTAL edebilirsiniz.
Katalog kapanışı günlerinde, hedef takibi yapan danışmanlarımıza yardımcı olmak için saat 18:00’den sonra internetten sipariş iptali yapılamayacaktır
12 Kasım 2010 tarihinden itibaren, hatalı siparişlerin Müşteri İlişkileri Birimine telefon açılarak iptal ettirilmesi uygulaması sona ermiştir.
Bu uygulamamızdan VIP yetkisine sahip Direktör ve Takım Liderlerimizin yanı sıra tüm Danışmanlarımız yaralanabilir.
VIP yetkisine sahip Danışmanlarımız, ekiplerindeki tüm Danışmanların, VIP yetkisine sahip olmayan Danışmanlarımız sadece kendilerinin,Hatalı siparişlerini bu yöntemi kullanarak düzeltebilirler.

Siparişlerinizi verdikten en geç 3 saat içinde siparişlerinizi iptal edebileceğinizden bu gibi durumlarda elinizi çabuk tutup ya sponsorunuzdan yada size en hızlı cevap verebilecek bir internet sitesinden yardım isteyiniz.

Sipariş iptali için izlenecek yol: Açılan Danışman sayfasında; Hızlı BağlantılarAlışveriş ÖzellikleriSipariş iptal talebi” seçeneklerini tıklayınız. Sipariş verildikten sonraki 3 saat içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Videolu anlatım: Websitesi üzerinden Oriflame Siparişi Nasıl İptal Edebilirim

 

Yorum bıraktığınız siteler belki size geç dönüş yapabileceğinden en hızlı olanı sponsor desteği almanız olacaktır.

Yardım veya bilgi için yorum bırakabilirsiniz…

  • İş Güzellik diyor ki:

   Berrin Hanım, Oriflame web sitesinden bunu görebilirsin. İzleyeceğiniz yol şu şekilde: Danışman sayfası, hızlı bağlantılar ve alışveriş raporlarına bakınız siparişi iptal ettiğinizde sepet boş olacak, ve borcunuz da olmayacak.

 1. ben sıparısımı ıptal ettım ama onaylandıgını nerden anlıcam . diyor ki:

  ben sıparısımı ıptal ettım ama onaylandıgını nerden anlıcam .

 2. merve diyor ki:

  iyi akşamlar . Sipariş iptalini talep ettim ama vıp uye falan diyo ben normal temsilciyi.E-posta adresime iptal edildi diye mesaj geldi. tekrardan siperişlerimi giremiyorum yardımcı olur musunuz ?

  • İş Güzellik diyor ki:

   Siparişlerinizi üç saat içinde kendinizde iptal edebilirsiniz bunda sıkıntı yok! Diyelim ki siparişlerinizi iptal ettiniz ürün kodlarını tekrar girmeniz gerekecek. Eğer yapamazsanız bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. Hasan 05364856512

 3. oriflame danışman diyor ki:

  buğünkü siparişimi iptal etmek istiyorum bi kaç ürün siparişi daha almıştım yazmayı unutmuşum ama bi kaç saat geçti olurmu?

  • Oriflame Destek diyor ki:

   Merhaba Eda Hanım, yorum bıraktığınız yazı Oriflame sipariş iptali, Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız bunu müşteri hizmetlerine yani Oriflame Türkiye Resmi web sitesinden müşteri hizmetlerin bölümünden yada Oriflame Direktörünüzü biliyorsanız o size yardım edebilir. Oriflame hakkında sorun mu yaşadınız? Neden üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsunuz?

  • Hacer Kahveci diyor ki:

   Merhaba Neslihan Hanım, Siparişlerinizi iptal derken yurt içi kargoya verip iade mi ettiniz? eğer öyle ise düşer kargo size ekler geçerli bir sebebiniz yoksa iade için…Borcunuz olup olmadığını konturol edebileceğiniz danışman sayfası var oradan bakabilirsiniz. Bende yardımcı da olurum…

 4. ayşenur diyor ki:

  siparişlerimi verdim 16.03.2013 de faturamda 5 li katalok setide ekli ben talep etmediğim için bunun iptalini istiyorum teşekkürler

  • Oriflame Danisman diyor ki:

   Merhaba Ayşsenur Hanım, Siparişi nezaman verdiniz? Oriflame sipariş iptalinizi siz kendiniz de yapa bilirsiniz. Eğer siparişinizi vereli 3 saat olmamış ise bunu hemen yapın! Sonrasında tekrar Oriflame siparişinizi verebilirsiniz. Eğer siz yapamıyorsanız, bana bu numaradan ulaşınız size yardım edeyim. Oriflame Satış Danışmanı 05364856512 kolay gelsin, iyi günler…

  • Oriflame Danisman diyor ki:

   Oriflame Sipariş verirken dikkat edilecek konulardan bir tanesi siparişinizi sonlandırmadan önce ücretler ve promosyonlar sayfasından sol altta bulunan siaprişi güzenle butonuna tıkla ve sonrasında istemediğiniz o 5 li oriflame kataloğunu sil ve güncelle butonunu tıkla ve herşey istediğiniz gibiyse siparişi sonlandır. kolay gelsin.

  • admin diyor ki:

   Cemile hanım, Oriflame sipariş iptali için yapılması gereken, ilk sipariş verdiğinizden üç saat içinde yapılması gerekir.
   Detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

  • admin diyor ki:

   Cemile hanım, Oriflame sipariş iptali için yapılması gereken, ilk sipariş verdiğinizden üç saat içinde yapılması gerekir.
   Detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir