Web site üzerinden oriflame sipariş iptali

Oriflame Web Sitesi üzerinden Sipariş İptali

 Oriflame şiparişlerimi iptal ettirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Web Sitesi üzerinden sipariş iptali nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar oriflame websitesi üzerinden sipariş nasıl iptal edilir Videolu anlatım, yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.
Sipariş verirken hata yapılacak olursa, takip eden 3 saat boyunca, gece, hafta sonu vb. durumlarda KENDİ KENDİNİZE siparişinizi İPTAL edebilirsiniz.
Katalog kapanışı günlerinde, hedef takibi yapan danışmanlarımıza yardımcı olmak için saat 18:00’den sonra internetten sipariş iptali yapılamayacaktır
12 Kasım 2010 tarihinden itibaren, hatalı siparişlerin Müşteri İlişkileri Birimine telefon açılarak iptal ettirilmesi uygulaması sona ermiştir.
Bu uygulamamızdan VIP yetkisine sahip Direktör ve Takım Liderlerimizin yanı sıra tüm Danışmanlarımız yaralanabilir.
VIP yetkisine sahip Danışmanlarımız, ekiplerindeki tüm Danışmanların, VIP yetkisine sahip olmayan Danışmanlarımız sadece kendilerinin,Hatalı siparişlerini bu yöntemi kullanarak düzeltebilirler.

Siparişlerinizi verdikten en geç 3 saat içinde siparişlerinizi iptal edebileceğinizden bu gibi durumlarda elinizi çabuk tutup ya sponsorunuzdan yada size en hızlı cevap verebilecek bir internet sitesinden yardım isteyiniz.

Sipariş iptali için izlenecek yol: Açılan Danışman sayfasında; Hızlı BağlantılarAlışveriş ÖzellikleriSipariş iptal talebi” seçeneklerini tıklayınız. Sipariş verildikten sonraki 3 saat içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Videolu anlatım: Websitesi üzerinden Oriflame Siparişi Nasıl İptal Edebilirim

 

Yorum bıraktığınız siteler belki size geç dönüş yapabileceğinden en hızlı olanı sponsor desteği almanız olacaktır.

Yardım veya bilgi için yorum bırakabilirsiniz…

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

 1. Elif diyor ki:

  Ben siparişin sayfada gozukmedigi için ikinci kez sipariş verdim ama ödemesini de yaptım fakat ikisininde borç gosteriyo ben sadece birini odedim bunu nasıl duzeltebilrim

  • İş Güzellik diyor ki:

   Merhaba Elif Hanım, Oriflame hatalı veya yanlış sipariş verme durumunda hemen 3 saat için de Oriflame sipariş iptali yapabilirsiniz. Eğer hiç bir şey yapamadıysanız, yanlışlıkla verdiğiniz siparişi Yurtiçi kargo getirdiğinde alır koliyi geri iade edersiniz ofiflame de faturanızdan düşer.

 2. Derya diyor ki:

  Verdiğim siparislerim geldi ama eksik ürün var faturadada göremedim danışman sayfasından nereye bakıp bulabilirim eski siparişlerini. ?

  • İş Güzellik diyor ki:

   Oriflame siparişinizi iptal etmek için üç saatiniz var. mozilla arama motorunda oriflame websitesini açınız. SİPARİŞ-

   SİPARİŞ

   Sipariş Tarihçesi ve Ödeme
   Fatura İptal ve Ürün iade burayı tıklayın.

 3. sıdıka diyor ki:

  yanlıslıkla 2 kere sparis verdim ve hızlı baglantılar>alısveriş özelliklerinde sparis iptal diye bisey çıkmıyor acil yardm edinn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir