Oriflame Ücretsiz Üyelik Formu Doldur

 

 

Oriflame Marka Ortağı Ol!

Oriflame marka ortağı olarak Kendi işinizin patronu olmak ve hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; ister misiniz.

Yada oriflame güzellik ürünlerine uygun fiyattan sahip olmak. Oriflame ile büyük ayrıcalıklarla sahip olmak; Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken  eğlenmek  evet sadece ücretsiz Oriflame Üyelik formunu doldur. Formu doldurun, size ulaşalım.

Oriflame Danışman Girişi Yapan Girişimcilere

Oriflame’e yeni katılan Marka Ortaklarımıza Hoş Geldiniz demek için onları Oriflame’in en özel ürünleriyle çok özel fiyatlara tanıştırırız.

Upload Image...
Oriflame Marka Ortağı olmanın şartları nelerdir?

Oriflame Marka Ortağı olmak için; Oriflame üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olan herkes ÜCRETSİZ olarak Oriflame Marka Ortağı olabilir. Bunun için deneyim, diploma gerekmez. Oriflame işinize başlarken ihtiyacınız olan tek şey, sizin işe olan bağlılığınız ve tutkunuzdur.

Nasıl Katılabilirim?

Oriflame’e, tanıdığınız bir Marka Ortağı aracılığıyla veya web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Sadece ürün ve bilgi almak istiyorsanız yukarıdaki formu doldurarak Markta Ortağımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl başlayabilirim?

Oriflame Ailesine katılan yeni bir Marka Ortağı olarak, daha deneyimli bir Marka Ortağına bağlı olacaksınız.

Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz.

Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz.

Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz.

İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.

Nasıl para kazanabilirim?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var:

  1. 1.Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Kataloğu keşfetmek için tıklayın.

  1. 2.Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

FIRSATLARI KEŞFEDİN!

 1. Güncel olun: En son trendleri hızlıca öğrenin; doğa, bilim & modayı bir araya getiren yüksek kaliteli İsveç güzellik ürünlerine kolayca ulaşın!
 2. Tutkunuzla kar edin: Sevdiğiniz Oriflame ürünlerini alırken %30’a varan indirimden faydalanın. Aynı zamanda yaptığınız her satıştan %30’a varan kazanç elde edebilirsiniz!
 3. Güzellik uzmanı olun: Çevrimiçi ve çevrimdışı birçok eğitime katılarak zinde yaşam, makyaj ve cilt bakımı gibi çeşitli konularda ÜCRETSİZ eğitimler alın!
 4. %30’a varan kazanç: üzerinden veya katalog aracılığı ile ürünleri tanıtın ve önerin, siparişlerinizden %30’a varan kazanç veya kendi alışverişleriniz için %30 indirim elde edin.
 5. Daha fazla kazanın: Çevrenizdekileri Oriflame’e katılmaları ve iş fırsatından faydalanmaları için davet edin, ekibiniz büyüdükçe daha fazla kazanın! Ücretsiz iş eğitimlerimiz ile nasıl yapılacağı konusunda destek için her zaman buradayız!
 6. Kendi işinizin patronu olun: Çalışma saatlerinizi ve iş takviminizi SİZ belirleyin. Evinizden veya dilediğiniz her yerden çalışın – BAĞIMSIZ OLUN!
 7. Dünyayı dolaşın: Oriflame ile yıl boyunca egzotik destinasyonları gezebilir, seminerler, partiler ve uluslararası konferanslara katılabilirsiniz.
 8. Oriflame ailesine katılın: Burada her zaman birbirini destekleyen ve ihtiyaç halinde birbirinin yanında olan bir topluluk ile tanışacaksınız. Haydi, Oriflame ailesine katılın ve harika tecrübeler edinmeye hemen başlayın!