Oriflame üyelik kayıt formunu doldur, katalog hediye gelsin. Yeni satış danışmanı olun, ücretsiz üyelik ve hediye katalog fırsatından yararlanın. Dahası kat kat kazanın. Danışman girişi yaparak İndirimli fiyatından sipariş verin, yeni üyelere özel fırsatlardan yararlanın.

Aşağıdaki ücretsiz üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Oriflame ürünlerini indirimli fiyattan almak, satış yapmak yada ekip kurarak para kazanmak için bugün Oriflam’e kayıt olun.

Daha önce Oriflame’e kayıt olduysanız veya başka bir yere üyelik formu doldurduysanız  lütfen bunu mesaj bölümüne yazmayı unutmayın!

Kazanmanıza destek olmamıza lütfen izin verin, ücret ödemenize gerek kalmadan, size Oriflame Kataloğu gönderelim.

Uygun fiyata indirimli ürün alın, harika görünün ve para kazan…

Sipariş Zorunluluğu Yok · Ücretsiz Katalog · İndirimli Alışveriş · Üyelik Ücreti Yok

Oriflame üyelik, aidat ücreti de yok, . Oriflame iş fırsatı hakkında bilgi almak yada  Ücretsiz Kataloğa sahip olmak için lütfen aşağıda ki formu eksiksiz doldurun ve gönderin.
Oriflame’e kimler danışman olarak kayıt olabilir? 18 yaşını doldurmuş Türkiye TC vatandaşı  herkes.

Diğer Ülkelerden gelen, Türkmenistan’lı, Azerbeycan’lı  yada diğer kişiler, oturum izinli yabancılar da Oriflame’e kayıt olabilirler.

 

Hatta, Oriflame üye olarak, danışman girişi yapıp, hediyelerden, promosyon ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz!

Oriflame’den indirimli ucuz alışverişin yanı sıra, çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Şimdi  Aramıza Katılma Zamanı…

Oriflame üyesi olduğunuzda size sunulan diğer fırsatlardan kazançlardan bahsetmek isterim.

Siz sipariş verdikçe her ay düzenli oriflame kataloğu bedava siparişinize eklenecektir.

Oriflame her ay düzenli olarak belirli şehirlerde toplantı etkinlik eğitim yapmaktadır. İsterseniz kişisel gelişiminizi ve kariyerinizi bu eğitimlerden yararlanarak  inşa edebilirsiniz. bunun yanında moda akımlarını takip edecek Oriflame kaliteli doğal cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini hem kullanacak hemde tanımış olacaksınız.

Yeni arkadaşlıklar dostluklar edineceksiniz.

Yılda 2 kez yurt içi gezilerine katılabilirsiniz bunun yanında işinizin büyüklüğüne bağlı bu tabii… yurt içi ve yurt dışı gezilerine katılma hakkı da kazanabilirsiniz.

Oriflame de kazançlar bunlarla da sınırlı değil!

Satış kazancınızdan hariç, Bonus ödüller para ödülleri,  primler + liderlik primleri 1000 dolar dan 1,000,000 dolara kadar para kazanmak mümkün 🙂

Son olarak size söylemek istediğim diğer bir konu 🙂 bu sizin için ne kadar önemli?  bilmiyorum ama! Sanırım duyduğunuzda heyecanlanacaksınız. Oriflame Üye Olduğunuzda işinizi birinci derece yakın akrabalarınıza devrede biliyorsunuz 🙂  Yani miras devir hakkınız var. Bu çok güzel bir avantaj değil mi?
Oriflame ile çalışmak isterseniz yukarıdaki üyelik kayıt formunu doldurunuz Türkiye’nin en iyilerinin olduğu mükemmel bir ekibin içinde sizde yerinizi alınız.

  1. Yağmur diyor ki:

    Bende öyle kayıt olmuştum başka yere ama katolog 1 haftadır gelmedi bende iptal edin istemiyorum dedim şuan size basvurdum 🙂

    • Oriflame Danışman diyor ki:

      Merhaba Zehra, Oriflame de kayıt olmak için 18 doldurmuş olmanız lazım ama şimdi baktım 1999 doğumlu kişilerin kaydı başlamış. İstersen üyelik formunu doldur deneyelim yada Bize bu numaradan veya whatsapp tan ulaşabilirsin. Hacer: 05072821706

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir