Oriflame üye kayıt formunu doldurun, kataloğu adresinize hediye gönderelim.

Oriflame satış danışmanı olmak için, aşağıdaki üyelik  formunu doldurun, size en kısa sürede Oriflame danismani ulaşacaktır. Oriflame kaydiniz tamamlandığında  Kataloğu adresinize ücretsiz gönderelim.

Kazanç fırsatları yeni başlıyor…

Oriflame fırsatından yararlanın, kat kat kazanın. Oriflame Danışman Girişi yaparak İndirimlerden yararlanın, yeni üyelere özel fırsatları sakın kaçırmayın!

Başlamak için aşağıdaki Ücretsiz Üyelik Formunu doldurun ve gönderin.

Oriflame ürünlerini indirimli fiyattan almak, satış yapmak yada Oriflame den para kazanmak için olsun, bugün Oriflam’e kayıt olun.

Daha önce Oriflame’e kayıt olduysanız veya başka bir yere Oriflame üyelik formu doldurduysanız  lütfen bunu mesaj bölümüne yazmayı unutmayın!

Kazanmanıza destek olmamıza bize izin verin, ücret ödemenize gerek kalmadan, bizde size Oriflame Kataloğu hediye gönderelim.

Uygun fiyata indirimli ürün alın, harika görünün ve para kazan…

Sipariş Zorunluluğu Yok · Ücretsiz Katalog · İndirimli Alışveriş · Üyelik Ücreti Yok

Oriflame üyelik, aidat ücreti de yok, . Oriflame iş fırsatı hakkında bilgi almak yada  Ücretsiz Kataloğa sahip olmak için lütfen yukarıdaki üyelik formu gönderin.

Oriflame’e kimler danışman olarak kayıt olabilir? 18 yaşını doldurmuş Türkiye TC vatandaşı  herkes.

Diğer Ülkelerden gelen, Türkmenistan’lı, Azerbeycan’lı  yada diğer kişiler, oturum izinli yabancılar da Oriflame’e kayıt olabilirler.

Hatta, Oriflame üye olarak, danışman girişi yapıp, hediyelerden, promosyon ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz!

Oriflame’den indirimli ucuz alışverişin yanı sıra, çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Şimdi  Aramıza Katılma Zamanı…

Oriflame üyesi olduğunuzda size sunulan diğer fırsatlardan kazançlardan bahsetmek isterim.

Siz sipariş verdikçe her ay düzenli oriflame kataloğu bedava siparişinize eklenecektir.

Oriflame her ay düzenli olarak belirli şehirlerde toplantı etkinlik eğitim yapmaktadır. İsterseniz kişisel gelişiminizi ve kariyerinizi bu eğitimlerden yararlanarak  inşa edebilirsiniz. bunun yanında moda akımlarını takip edecek Oriflame kaliteli doğal cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini hem kullanacak hemde tanımış olacaksınız.

Yeni arkadaşlıklar dostluklar edineceksiniz.

Yılda 2 kez yurt içi gezilerine katılabilirsiniz bunun yanında işinizin büyüklüğüne bağlı bu tabii… yurt içi ve yurt dışı gezilerine katılma hakkı da kazanabilirsiniz.

Oriflame de kazançlar bunlarla da sınırlı değil!

Satış kazancınızdan hariç, Bonus ödüller para ödülleri,  primler + liderlik primleri 1000 dolar dan 1,000,000 dolara kadar para kazanmak mümkün 🙂

Son olarak size söylemek istediğim diğer bir konu 🙂 bu sizin için ne kadar önemli?  bilmiyorum ama! Sanırım duyduğunuzda heyecanlanacaksınız. Oriflame Üye Olduğunuzda işinizi birinci derece yakın akrabalarınıza devrede biliyorsunuz 🙂  Yani miras devir hakkınız var. Bu çok güzel bir avantaj değil mi?
Oriflame ile çalışmak isterseniz yukarıdaki üyelik kayıt formunu doldurunuz Türkiye’nin en iyilerinin olduğu mükemmel bir ekibin içinde sizde yerinizi alınız.

 1. Çağla diyor ki:

  Sadece indirimli alışveriş yapmak için üye olabilir miyiz? Ben satış yapmak istemiyorum,oriflame den sürekli alışveriş yapıyorum ve indirimli fiyata almak istiyorum

  • İş Güzellik diyor ki:

   Merhaba Çağla Hanım, Oriflame de kendi ihtiyacınızı indirimli fiyattan alışveriş yapmak için üye olabilirsiniz. Oriflame de satış zorunluluğu yoktur. Bir yıl boyunca hiç sipariş vermeden de üyeliğiniz devam eder. Alışveriş kotası da yoktur. İstediğiniz zaman ihtiyacınız kadar ürün alabilirsiniz. Kargo ücreti ödememek için bir püf noktası var onu uygulamak sizin yararınıza olur buna dikkat ediniz. Bilgi verebiliriz. Eğer üye olmadıysanız buradan üyelik formunu doldurmanız yeterli hem oriflame üyelik ücretsiz isterseniz oriflame kataloğunu adresinize bedava gönderebiliriz.

 2. Esra diyor ki:

  Oriflame satış danışmanıyım. Ancak uzun süredir sipariş verememiştim.Danışman girişiyle siteye giriş yapamıyorum. Üyeliğimin tekrar aktifleştirilmesini ve katalog gönderilmesini talep ediyorum.Teşekkürler.

 3. Arda diyor ki:

  Merhaba Oriflame Danışmanı, Oriflame üyelik formunu doldurup gönderdim. Bir sorum olacak. Her ay sipariş vermek zorunlu mu? Oriflame ile kazanç nasıl oluyor, bir de bana Oriflame kataloğu iki tane gönderir misiniz?

  • İş Güzellik diyor ki:

   Merhaba Arda, Oriflame üyeliğinizi başlattım. Danışman girişi yaparak artık siparişlerini verebilirsin. Sana katalog göndereceğiz. Her ay sipariş zorunluluğu yok. Ne zaman ihtiyacın oldu yada satış yaptıysan o zaman sipariş verebilirsin. Oriflame kazançları iki şekilde oluyor; Biri kendi ihtiyacın olan ürünleri indirimli satın alarak, istersen katalog fiyatı satar %30 kazanç elde edersin. Yada sende oriflame de parttime veya full time çalışıp para kazana bilirsin. Bu çalışma sana bağlı istediğin yerde ve alanda çalışıyorsun. Yeni ister evde ister çalışma alanında her yerde zaman sınırı da yok! Oriflame ürünlerini ve kazanç sistemini anlatarak para kazanıyorsun. Sana gönderdiğim kataloğun içinde birde fiyat listesi ve gazete var onları sana kargo eline geçince anlatacağım. Aramıza hoşgeldin tekrar hayırlı olsun.

 4. Yağmur diyor ki:

  Bende öyle kayıt olmuştum başka yere ama katolog 1 haftadır gelmedi bende iptal edin istemiyorum dedim şuan size basvurdum 🙂

  • Oriflame Danışman diyor ki:

   Merhaba Zehra, Oriflame de kayıt olmak için 18 doldurmuş olmanız lazım ama şimdi baktım 1999 doğumlu kişilerin kaydı başlamış. İstersen üyelik formunu doldur deneyelim yada Bize bu numaradan veya whatsapp tan ulaşabilirsin. Hacer: 05072821706

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir