Oriflame Sipariş Nasıl Verilir

Oriflame yeni üye oldum şimdi ilk siparişi vereceğim ama nasıl sipariş verilir bilmiyorum. Siparişi verebilmek için hangi adımları yapmalıyım? Oriflame internetten sipariş verme, oriflame danışman olmadan sipariş verme Yeni kayıt olan danışmanlarımız aramıza hoş geldiniz. Oriflame nasıl sipariş verilir sayfamızı incelediğinizde sipariş verme adımlarını da uygularsanız sorunsuz bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Oriflame’e yeni üye olan danışmanlar ilk siparişlerini onları oriflame’e davet eden sponsorları ile birlikte veriyorlar hem işi yakından öğreniş oluyor hemde hata yapmadan siparişleri eksiksiz ve zamanında kargoları ellerine ulaşıyor. Peki sponsorlarınız yanınızda değilse  veya oları tanımıyor da olabilirsiniz yada farklı şehirlerden de olabilirsiniz. O zaman biz size  bu konuda yardımcı olabiliriz.

İster yorum bırakınız isterseniz sipariş verme adımlarını takip ederek aşağıdan “nasıl sipariş verilir” okumaya devam ediniz.

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

  1. Müyesser diyor ki:

    Merhaba!
    Sipariş verirken, ürünleri sepete ekleyip, siparişi sonlandır tuşunu bastığımızda aşağıdaki satırda “şartları ve koşulları okudum ve kabul ediyorum” cümlesi gözüküyor, burdakı şartlar ve koşullar nelerdir?

    • HACER KAHVECİ diyor ki:

      Merhaba, Oriflame danışman girişi yaparak verdiğiniz ilk sipariş mi? Şimdi siparişi sonlandırdım böyle bir ibareyi isteği görmedim. Oriflame Resmi sitesinden yapılan işlemlerinizde sizi sıkıntıya düşürecek şart, koşul yoktur. Müsteri olun. Kormanızı yada endişelenmenizi gerektirecek bir durum olmadığını düşünüyorum. Yeni siparişlerinizi bekler artan kazançlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir