Oriflame Nedir?

ORIFLAME’DE SENİN İÇİN NELER MÜMKÜN?

 

ESNEK ÇALIŞMA VE EK GELİR

Ek gelir mi yoksa tam zamanlı kariyer mi? Oriflame ile hem ek gelir elde etmek, hem de tam zamanlı güçlü bir kariyer inşa etmek mümkün.

Hemen Oriflame’e katılabilir, satış yaparak paranızı bugün kazanabilirsiniz.

Etrafınızdakileri Oriflame’e davet ederek onların da Danışman olmasını sağlayabilirsiniz.

Böylece günden güne büyüyen bir ekibin lideri olabilir, onlara satış yapmaları için koçluk yapabilir, ekibinizin satışları sayesinde siz de gelirinizi artırabilirsiniz.

Çalıştığınız saatler konusunda kimseye bağlı değilsiniz, çünkü patron sizsiniz!

Nasıl, nerede ve ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Oriflame, sizin kurduğunuz çalışma düzeninin içeriğine karışmaz, sadece destek olur.

Oriflame’e katılmak için daha önce bir iş deneyimine sahip olmanıza gerek yok! Bu yolu birlikte yürüyoruz, çünkü biz ücretsiz olarak sunduğumuz eğitimlerimizle ve desteğimizle hep yanınızdayız.

Siz işinize ne kadar zaman ayırmak istediğinize, bu yola kişisel olarak mı yoksa profesyonel olarak mı devam edeceğinize karar vermede özgürsünüz.

 

SEYAHAT VE KUTLAMA

Dünyayı gezmek, farklı şehirler görmek ister misiniz?

Bir Oriflame Danışmanı olarak, başarınızın kutlandığı uluslararası konferanslara ve yurt içi seminerlere katılabilirsiniz.

Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen diğer Oriflame Danışmanlarıyla tanışabilir ve onların farklı deneyimleri sayesinde işinizle ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tüm bu konferanslardan, seminerlerden hangisine katılacağınızı belirleyen tek şey başarınızdır.

 

GLOBAL GÜZELLİK TOPLULUĞU

Bir Oriflame Danışmanı olmanın faydalarından biri, hem güzelliğe hem de işe olan tutkunuzu paylaştığınız Oriflame’in diğer ülkelerinde sizinle aynı işi yapan insanlarla buluşma fırsatıdır.

Farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz.

Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz.

Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz.

 

GERÇEK İNSANLAR, GERÇEK HİKAYELER

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

 1. Filiz diyor ki:

  Merhaba ben Oriflame hakkında bilgi almak istiyordum, Oriflame üye olmak için nasıl bir yol izlemeliyim, yani iş olarak yapmak istiyorum bu işten para kazanmak… Oriflame Danışmanı ne demek biz Oriflame üye olduğunuzda biz satış danışmanı oluyor muyuz.. Oriflame de bende kayıt yapabilir miyim lütfen bana yardımcı olunuz. Teşekkürler.

  • Bayram diyor ki:

   filiz hanim muhtesem basarisiyla tum dunyada 4 milyyon danismana ulasmis oriflame firmasinin benzeri ancak matematiksel olarak 5 yil snrasinin tum dunyada 4 milyonun uzerine cikabilecek uluslarasi belgelerle calisan bir.turk firmasinin ilk 50.000 danismaninda yer almak istrsenizz 0542 288 21 16 numarasndan bana ulasabilrsniz

  • Oriflame Danisman diyor ki:

   Oriflame ürünleri de sevilmeye değer. Biz ailecek beğenerek kullanıyoruz. Oriflame en çok hangi ürünleri kullanıyorsunuz, kozmetik olarak en çok ne kullanıyorsunuz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir