oriflame İş Fırsatı nedir?

BUGÜN PARA KAZANIN, YARIN HAYALLERİNİZE ULAŞIN.

 

PEKİ, ORIFLAME İŞ FIRSATI NELER SUNUYOR?

*50 yılı aşkın süredir Oriflame, değişimi yaşamak isteyen insanlara “bunu yapabilirsin”diyor! Doğa ve İsveç bilimi ile güçlendirilen yüksek kaliteli güzellik ürünlerini tavsiye ederek, satış yaparak başkalarının hayatlarına dokunan insanlar, kendilerinin olumlu değişim hikayeleri ile başka insanlara da örnek oluyor ve onlara “sen de yapabilirsin”mesajını veriyor.

 

NEDEN ORİFLAME?

“Oriflame Sadece Kendi Hayatımın Değil Başkalarının Da Hayatını Değiştirebilme Fırsatı Sundu”

 

KENDİ İŞİNİN PATRONU OL!

“HEM AİLEME VAKİT AYIRA BİLİYORUM HEMDE PARA KAZANABİLİYORUM”

 

BİZİMLE DÜNYAYI GEZ!

“ORİFLAME’İN eN SEVDİĞİM YANLARINDAN BİRİ DE DÜNYANIN EN GÜZEL YERLERİNE SEYAHAT EDEBİLMEK…”

 

ESNEK ÇALIŞMA VE EK GELİR

Ek gelir mi yoksa tam zamanlı kariyer mi? Oriflame ile hem ek gelir elde etmek, hem de tam zamanlı güçlü bir kariyer inşa etmek mümkün.

Hemen Oriflame’e katılabilir, satış yaparak paranızı bugün kazanabilirsiniz.

Etrafınızdakileri Oriflame’e davet ederek onların da Danışman olmasını sağlayabilirsiniz.

Böylece günden güne büyüyen bir ekibin lideri olabilir, onlara satış yapmaları için koçluk yapabilir, ekibinizin satışları sayesinde siz de gelirinizi artırabilirsiniz.

Çalıştığınız saatler konusunda kimseye bağlı değilsiniz, çünkü patron sizsiniz!

Nasıl, nerede ve ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Oriflame, sizin kurduğunuz çalışma düzeninin içeriğine karışmaz, sadece destek olur.

Oriflame’e katılmak için daha önce bir iş deneyimine sahip olmanıza gerek yok! Bu yolu birlikte yürüyoruz, çünkü biz ücretsiz olarak sunduğumuz eğitimlerimizle ve desteğimizle hep yanınızdayız.

Siz işinize ne kadar zaman ayırmak istediğinize, bu yola kişisel olarak mı yoksa profesyonel olarak mı devam edeceğinize karar vermede özgürsünüz.

 

SEYAHAT VE KUTLAMA

Dünyayı gezmek, farklı şehirler görmek ister misiniz?

Bir Oriflame Danışmanı olarak, başarınızın kutlandığı uluslararası konferanslara ve yurt içi seminerlere katılabilirsiniz.

Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen diğer Oriflame Danışmanlarıyla tanışabilir ve onların farklı deneyimleri sayesinde işinizle ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tüm bu konferanslardan, seminerlerden hangisine katılacağınızı belirleyen tek şey başarınızdır.

 

GLOBAL GÜZELLİK TOPLULUĞU

Bir Oriflame Danışmanı olmanın faydalarından biri, hem güzelliğe hem de işe olan tutkunuzu paylaştığınız Oriflame’in diğer ülkelerinde sizinle aynı işi yapan insanlarla buluşma fırsatıdır.

Farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz.

Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz.

Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz.

[title style=”center” text=”GERÇEK İNSANLAR, GERÇEK HİKAYELER”]

 

NEDEN ORİFLAME?

 

ÖZGÜRLÜK

 

fIRSATLAR