Oriflame Kataloğu

Oriflame Ocak Kataloğu ve Şubat Katalog 2018 Yayında

Oriflame Ocak Kataloğu‘ndan Sipariş vermek için üye olun!

Üyelik Ücretsiz, Kaydınız açıldığında katalog adresinize bedava gönderilecek. Ürün Almak İçin Her Ay Sipariş Zorunluluğu Yok, danışman girişi yaparak istediğiniz zaman İndirimli Alışveriş yapabilir, isterseniz satış yaparak da para kazanabilirsiniz.

 

Oriflame Kataloğu ve fırsatları incele, hediye oriflame kataloğu için ücretsiz üye olun. Altın fırsat ve outlet kataloğundan faydalanın… Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun

Ürünlerden İndimli sipariş verin.

Oriflame  kataloğunda ki, güncel kampanyaları, yeni ürünleri, en son indirimler, online outlet fırsatları ve dahası Oriflame Katalog‘da sizi bekliyor.

Oriflame 1967 yılında İsveç’te kurulan güzellik kozmetik şirketidir. Oriflame, bugün 60’tan fazla ülkede doğrudan satış yapan bir dünyaca ünlü bir firmadır.

Oriflame’in dünya genelindeki 5 üretim merkezi İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan’da yer alırken, merkez ofisleri Lüksemburg ve İsviçre’de bulunuyor.

İsveç’in doğadan ilham alan, yenilikçi güzellik ürünlerinden oluşan geniş portföyü, kayıtlı üye sayısı 3.5 milyonu aşan Oriflame üyelik ağı ile tüketicilere ulaşıyor.

Oriflame, üyelerine satın alırken kar edecekleri, satarken kazanç sağlayacakları bir iş fırsatı sunarak büyümeye devam ediyor.

Oriflame’in yıllık satış miktarı yaklaşık 1.5 milyar euro. 1000’den fazla üründen oluşan bir portföye sahip olan Oriflame’de 100’den fazlası bilim insanı olmak üzere 7.500 kişi çalışıyor.

Oriflame, her yıl yüzlerce kozmetik ürünü çıkarıyor, her ay en son trendlerin, kozmetik dünyasındaki bilimsel yeniliklerin ve muhteşem tekliflerin bulunduğu bir katalog yayınlıyor. Oriflame kataloğu 40 farklı dilde basılıyor ve dağıtılıyor.

Bugun Oriflame’e Katılın Yarın Hayallerinize Ulaşın!

Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir