Kat Kat Kazan

Oriflame İş Fırsatı Ve Diğer Kazançlar Nelerdir?

Kat Kat Kazan Ürünü, Kazananlar Kulübüne Nasıl Katılırım?

Oriflame her ay farkı bir ürün ve fırsat sunmaktadır. Bu ve benzer kazançlardan yararlanmak isteyen kişiler Oriflame’e ücretsiz üye olup yakından takip edebilirler.

Danışmanlara özel hazırladığı bu kampanya, danışmanların daha çok kazanmasına destek olması açısından düzenlenen bir proğramdır.

Yani ismini buradan alır “kat kat kazan”  Şimdi yeni ismi ile ” Kazananlar Kulübü” Her ay  farklı  harika bir ürünle danışman o ürünü özel indirimli alma fırsatı bulur.

Oriflame’e üye olduğunda diğer fırsatları inceleme şansın olacak, Oriflame kataloğunda  mükemmel ürünleri, çok özel fiyattan alma fırsat olacak.

 

Oriflame Kat Kat Kazan Proğramı Nedir, Bu Kampanyadan Nasıl Yararlana Bilirim?

Oriflame kat kat kazan kampanyası oriflame’e üye olmuş kayıtlı danışmanların  içinde bulunduğu ay içinde  vereceği  125 Başarı Puanı (BP) lik  siparişe oriflame’in belirlediği ürün veya ürün guruplarını bu; kozmetik, parfüm yada mutfak ürünleri de olabilir, danışmana ve verdiği siparişe özel bir kazanç proğramıdır.

Her danışman üye sisteme giriş yaparak bu fırsattan her ay, ama ayda bir kere olmak üzere yararlanır. Harika uygun ürünler her ay güncelleniyor.

Yani koşuları yerine getiren danışman üyeler, her ay kat kat kazan ürününü, yeni eski fark etmeden tüm danışmanlar alabilirler.

Buradan ürünlerin tanıtımını yapmaya çalışacağım. Ürün görsellerini her ayın başında bu sayfadan görebilirsiniz.

Oriflame Kataloğu’ndan 125 BP sipariş veren üyeler bir sonraki ayın kataloğu’ndan verecekleri her hangi bir sipariş ile bu 1 puanlık da olabilir fark etmez, oriflame’in belirlediği kat kat kazan ürünü indirimli fiyattan alma hakkına sahip olacak.

Oriflame kazananlar kulübü ürününü karşınıza çıkarır eklemek sizin elinizde lütfen ürününüzü ekleyip eklemediğini alışveriş esnasında kontrol ederek gözden geçiriniz.

Kat kat kazanan Ürününü hak etmiş  danışmanların siparişlerine  otomatik ekler, Ürünü almak mecburi değildir.

Danışmanlar isterse alır,  almak istemezse eğer, alışveriş sepetinde sil butonu var oradan ürünü silebilirler.

#önemli:  biz sizlerin bu fırsattan yararlanmasını isteriz. Ürünleri almanız sizin yararınıza olacaktır. İncelemenizde fayda var.

#Her Oriflame üyesi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
Oriflame indirim broşürlerinden verilen tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahildir.

Oriflame’e yeni katılan üyelerin kazancı nedir?

Oriflame’e yeni kayıt olan üyeler için ilk 3 ay 100 BP ve üstü sipariş yani yaklaşık katalog da ki fiyattan 180-190 tl arası sipariş verdiklerinde hak ettikleri ürün setlerinden oluşan Hoşgeldiniz Programı adı verilen bir program vardır. Bu programdan sadece yeni üye olan danışmanlar  kayıt oldukları aydan itibaren 3 ay boyunca yararlanabilir. Bunun dışında eski ve yeni tüm üyelerin yararlanabildiği bir de Kat Kat Kazan Programı vardır.

Katalog dan 125 BP ve üstü sipariş verildiğinde kat kat kazan kampanyasına katılmış oluyorsunuz.  Yeni üye olan biri 3 ay boyunca hem Hoşgeldiniz Programı hem Kat Kat Kazan programından yararlanabilir. 3 ay sonra tüm eski Oriflame üyeleri gibi sadece Kat Kat Kazan program ile devam eder. Elbette bu hediye programları dışında katalogdan indirimli alışveriş imkanı ve “outlet kataloğu altın  fırsatları” da her zaman devam etmektedir.

Outlet kataloğu,  Altın fırsatlar kataloğu buradan inceleyiniz.

Oriflame Türkiye ile ilgili en son haber ve gelişmeleri öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Facebook Hesabı

 

KAZANANLAR KULÜBÜ PROGRAMI

 

Kat Kat Kazan

Oriflame Kazananlar Kulübü Ürünü Katıl

[quform id=”3″ name=”İş Güzellik Üyelik Formu”]

  1. İş Güzellik diyor ki:

    Kat kat kazan kampanya ürünlerinden her üye en fazla 1 adet kazanabilir. 300 BP (puan) gibi yüksek miktarda sipariş girme durumunuz olursa, ailenizden bir kişinin adına da üyelik açarak, yarısını bir kişiden, yarısını diğer kişiden girerek 2. hediye hak edebilirsiniz.
    Çok satış yapan üyeler genelde bu şekilde birkaç kişi adına çalışıp kampanyalardan daha fazla yararlanmış oluyorlar.

    Oriflame de hediye olarak bilinenlerin çok uygun fiyattan aldığımız kat kat kazan ve yeni kayıtların hoşgeldiniz proğramlarıdır. kat Kat kazan katalog dan 125 bp sipariş verdiğiniz de hak ettiğiniz bir kazanç fırsatıdır bu güzel bir kazançtır. Yeni kayıtlar için artı kazanç vardır oda 3 ay indirimli ürün paketi vardır birini alma hakkı kazanan diğer ayda şartını yerine getirirse 2. de alma hakkı kazanır 2. siparişi verirse 3. hoşgeldin adımını da alma hakkı kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir