Oriflame Kataloğu Aralık Ayındaki Kazançları

Oriflame İle Kat Kat Kazanın!

Oriflame Kat Kat Kazan Ürünü Kampanyası Nedir?

Oriflame’in kayıtlı danışmanlarına özel hazırladığı bu kampanya ürünü, danışmanların daha çok kazanmasına destek olması açısından düzenlenen bir proğramdır.

Yani ismini buradan alır “kat kat kazan” Her ay  farklı  harika bir ürünle danışman o ürünü özel indirimli alma fırsatı bulur. Oriflame, Ocak kataloğunda  mükemmel ürünleri, çok özel fiyattan alma fırsat olacak.

 

Oriflame Kat Kat Kazan Proğramı Nedir, Bu Kampanyadan Nasıl Yararlana Bilirim?

Multivitamin ve Mineral Takviye Edici Gıda

Multivitamin ve Mineral Takviye Edici Gıda

Oriflame kat kat kazan kampanyası oriflame’e üye olmuş kayıtlı danışmanların  içinde bulunduğu ay içinde Ocak kataloğundan vereceği  125 Başarı Puanı (BP) lik  siparişe oriflame’in belirlediği ürün veya ürün guruplarını bu; kozmetik, parfüm yada mutfak ürünleri de olabilir, danışmanlarına olanak sunan bir kazanç proğramıdır.

Her danışman üye sisteme giriş yaparak bu fırsattan her ay, ama ayda bir kere olmak üzere yararlanır. Harika uygun ürünler her ay güncelleniyor.

Yani koşuları yerine getiren danışman üyeler, her ay kat kat kazan ürününü, yeni eski fark etmeden tüm danışmanlar alabilirler.

Buradan ürünlerin tanıtımını yapmaya çalışacağım. Ürün görsellerini her ayın başında bu sayfadan görebilirsiniz.

Oriflame Kataloğu’ndan 125 BP sipariş veren üyeler bir sonraki ayın kataloğu’ndan verecekleri her hangi bir sipariş ile bu 1 puanlık ta olabilir fark etmez, oriflame’in belirlediği kat kat kazan ürünü indirimli fiyattan alma hakkına sahip olacak.

Oriflame Kat kat kazanan Ürününü hak etmiş  danışmanların siparişlerine  otomatik ekler, Ürünü almak mecburi değildir. Danışmanlar isterse alabilir,  almak istemezlerse eğer, alışveriş sepetinde sil butonu var oradan ürünü silebilirler.

#önemli: biz sizlerin bu fırsattan yararlanmasını isteriz. Ürünleri almanız sizin yararınıza olacaktır. İncelemenizde fayda var.

#Her Oriflame üyesi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
Oriflame indirim broşürlerinden verilen tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahildir.

[su_button url=”https://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” background=”#ef2d5a” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button]

Oriflame’e yeni katılan üyelerin kazancı nedir?

Oriflame’e yeni kayıt olan üyeler için ilk 3 ay 100 BP ve üstü sipariş yani yaklaşık katalog da ki fiyattan 180-190 tl arası sipariş verdiklerinde hak ettikleri ürün setlerinden oluşan Hoşgeldiniz Programı adı verilen bir program vardır. Bu programdan sadece yeni üye olan danışmanlar kayıt oldukları aydan itibaren 3 ay boyunca yararlanabilir. Bunun dışında eski ve yeni tüm üyelerin yararlanabildiği bir de Kat Kat Kazan Programı vardır.

Katalog dan 125 BP ve üstü sipariş verildiğinde kat kat kazan kampanyasına katılmış oluyorsunuz.  Yeni üye olan biri 3 ay boyunca hem Hoşgeldiniz Programı hem Kat Kat Kazan programından yararlanabilir. 3 ay sonra tüm eski Oriflame üyeleri gibi sadece Kat Kat Kazan program ile devam eder. Elbette bu hediye programları dışında katalogdan indirimli alışveriş imkanı ve “outlet kataloğu altın  fırsatları” da her zaman devam etmektedir.

Outlet kataloğu, Altın fırsatlar kataloğu buradan inceleyiniz.

Oriflame Türkiye ile ilgili en son haber ve gelişmeleri öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Facebook Hesabı