Kazananlar Kulübü Proğramı

Kampanya Koşulları:

Nisan ve Mayıs aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Nisan – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Nisan ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız, Mayıs ayındaki 125 BP’lik siparişleri ile Kütahya Porselen 6 Parça Servis Tabağı Seti’ne 22.99 TL’ye sahip olabilirler.

Hak ediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, danışmanlarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.

Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.

Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

Kat Kat Kazan Proğramı

 

Kat Kat Kazan

Oriflame Kazananlar Kulübü Ürünü Katıl

Oriflame İş Fırsatı Ve Diğer Kazançlar Nelerdir?

Kat Kat Kazan Ürünü, Kazananlar Kulübüne Nasıl Katılırım?

Oriflame her ay farkı bir ürüne yer verilmektedir. Kat kat kazan Proğramına katılmak isteyenler, ilk önce Oriflame’e ücretsiz üye olmakla başlayabilirler. 

Oriflame’in Üyelere özel hazırladığı bu kampanya, danışmanların daha çok kazanmasına destek olması açısından düzenlenmiştir.

Yani ismini buradan alır “kat kat kazan”  Şimdi yeni ismi ile ” Kazananlar Kulübü” Her ay farklı bir ürün…

Oriflame’e üye olduğunda diğer fırsatları inceleme şansın olacak, Oriflame kataloğunda  mükemmel ürünleri, çok özel fiyattan alma fırsat olacak.

 

Oriflame Kat Kat Kazan Proğramı Nedir, Bu Kampanyadan Nasıl Yararlana Bilirim?

Oriflame kat kat kazan kampanyası oriflame’e üye olmuş kayıtlı danışmanların  içinde bulunduğu ay içinde  vereceği  125 Başarı Puanı (BP) lik  siparişe oriflame’in belirlediği ürün veya ürün guruplarını bu; kozmetik, parfüm yada mutfak ürünleri de olabilir, danışmana ve verdiği siparişe özel bir kazanç proğramıdır.

Her danışman üye sisteme giriş yaparak bu fırsattan her ay, ama ayda bir kere olmak üzere yararlanır. Harika uygun ürünler her ay güncelleniyor.

Yani koşuları yerine getiren danışman üyeler, her ay kat kat kazan ürününü, yeni eski fark etmeden tüm danışmanlar alabilirler.

Buradan ürünlerin tanıtımını yapmaya çalışacağım. Ürün görsellerini her ayın başında bu sayfadan görebilirsiniz.

Oriflame Kataloğu’ndan 125 BP sipariş veren üyeler bir sonraki ayın kataloğu’ndan verecekleri her hangi bir sipariş ile bu 1 puanlık da olabilir fark etmez, oriflame’in belirlediği kat kat kazan ürünü indirimli fiyattan alma hakkına sahip olacak.

Oriflame kazananlar kulübü ürününü karşınıza çıkarır eklemek sizin elinizde lütfen ürününüzü ekleyip eklemediğini alışveriş esnasında kontrol ederek gözden geçiriniz.

Kat kat kazanan Ürününü hak etmiş  danışmanların siparişlerine  otomatik ekler, Ürünü almak mecburi değildir.

Danışmanlar isterse alır,  almak istemezse eğer, alışveriş sepetinde sil butonu var oradan ürünü silebilirler.

#önemli:  biz sizlerin bu fırsattan yararlanmasını isteriz. Ürünleri almanız sizin yararınıza olacaktır. İncelemenizde fayda var.

#Her Oriflame üyesi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
Oriflame indirim broşürlerinden verilen tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahildir.

Oriflame’e yeni katılan üyelerin kazancı nedir?

Oriflame’e yeni kayıt olan üyeler için ilk 3 ay 100 BP ve üstü sipariş yani yaklaşık katalog da ki fiyattan 180-190 tl arası sipariş verdiklerinde hak ettikleri ürün setlerinden oluşan Hoşgeldiniz Programı adı verilen bir program vardır. Bu programdan sadece yeni üye olan danışmanlar  kayıt oldukları aydan itibaren 3 ay boyunca yararlanabilir. Bunun dışında eski ve yeni tüm üyelerin yararlanabildiği bir de Kat Kat Kazan Programı vardır.

Katalog dan 125 BP ve üstü sipariş verildiğinde kat kat kazan kampanyasına katılmış oluyorsunuz.  Yeni üye olan biri 3 ay boyunca hem Hoşgeldiniz Programı hem Kat Kat Kazan programından yararlanabilir.

Üç ay sonra tüm eski Oriflame üyeleri gibi sadece Kat Kat Kazan program ile devam eder. Elbette bu hediye programları dışında katalogdan indirimli alışveriş imkanı ve “outlet kataloğu altın  fırsatları” da her zaman devam etmektedir.

Outlet kataloğu,  Altın fırsatlar kataloğu buradan inceleyiniz.

 

 

GİORDANİ GOLD Iconic Grand Suya Dayanıklı Maskara

Giordani Gold Iconic Grand Suya Dayanıklı Maskara;

Hacim, uzunluk, kirpikleri tek tek ayırma ve kıvırma sunar. Maskaranın içeriğinde C vitamini açısından zengin olduğu bilinen unutmabeni çiçeği özü bulunur. Ayrıca yoğun siyah dokuya ve her bir kirpiğe ulaşmayı sağlayan ikonik fırçaya sahiptir. Suya dayanıklıdır.

Devamını oku

Kömürlü Soyulabilen Maske

Cildinizdeki gözenek görünümünü küçülterek cildi kir ve yağdan arındıran, kömürlü soyulabilen maske. Kömür tozu, ananas özü, salisilik asit ve Detect Teknolojisi ile ciltteki kiri ve yağı nazikçe temizleyerek daha mat ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Devamını oku

So Fever Together Her EdP

Oriflame bayan parfümü en sevilen kokulardan so fever kadın kokusu  parfümüm güzelliği yanısıra şişesi de oldukça etkili harika çok beğeneceğinizi umuyorum.

Ürün açıklaması şöyle

KENDİNİZİ ATEŞ GİBİ, HEYECAN VERİCİ YOĞUN TUTKULARA BIRAKIN!

So Fever Together Her EdP, meyvemsi ve baştan çıkarıcı çiçeksi notalarının adeta büyüleyici bir karışımı… Tatlı kırmızı biberin bağımlılık yapan kokusu teninizi ve kalbinizi tutkulu ve eğlenceli bir oyun için ısıtıyor.

Devamını oku

Oriflame Magnetista Edp Bayan Parfüm

 139,99

Karşınızdakini etkilemeyi şansa bırakmayın; Magnetista EdP ile kontrol elinize alın! Duyuları harekete geçiren bu parfüm ile karşı konulmaz bir çekim yaratın ve büyüleyici çekim yapmaya çalışın!

Kategoriler:
Devamını oku

Görünmez Erkek Saç Jölesi

Oriflame’in özel olarak tasarladığı güvenilir bir erkek bakım markasıdır. Bu özel markada cilt tipiniz ya da istediğiniz herhangi bir şey olsun. Öyle kendinize duyulabilir güveni, herkesin görmesini sağlayabilirsiniz!
Kategoriler:
Devamını oku

Feminelle Dış Genital Bölgeler İçin Islak Temizleme Mendili

Feminelle ürünlerinin güvenilir ve hassas temizlik için özel olarak geliştirilen formülü genital bölgenin dengesiyle uyumludur. Düşük pH seviyesi ve içeriğindeki doğal laktik asit ile etkili koruma sağlar. Gün boyu ferah, taze ve tertemiz hissetmeniz için ideal!

Devamını oku

Feminelle Extra Comfort Dış Genital Bölgeleri Besleyici

Feminelle ürünlerinin güvenilir ve hassas temizlik için özel olarak geliştirilen formülü genital bölgenin dengesiyle uyumludur. Düşük pH seviyesi ve içeriğindeki doğal laktik asit ile etkili koruma sağlar. Gün boyu ferah, taze ve tertemiz hissetmeniz için ideal!

Devamını oku

Feminelle Dış Genital Bölgeler için Koruyucu Temizleme Jeli

Feminelle ürünlerinin güvenilir ve hassas temizlik için özel olarak geliştirilen formülü genital bölgenin dengesiyle uyumludur. Düşük pH seviyesi ve içeriğindeki doğal laktik asit ile etkili koruma sağlar. Gün boyu ferah, taze ve tertemiz hissetmeniz için ideal!

 

Devamını oku