Oriflame Hoşgeldiniz Seti Hediye Ve İndirimli Ürün Paketinde Neler Var?

Oriflame hoşgeldiniz seti ürünleri nasıl hak edebilirim?

Oriflame Ağustos Katalog döneminde Oriflame’e yeni üye olmuş danışmanlar,  o ay içinde Ağustos Kataloğu‘ndan 100 BP  yani puan yaklaşık 200 tl sipariş veren, yeni kayıt olmuş danışmanlara özel sunulmuş indirimli ürün paketlerinin olduğu bir fırsat proğramıdır. Bu hoşgeldiniz seti ürünlerinden sadece yeni kayıt olan ama istenilen puanda sipariş veren danışmanlar hak eder.

Oriflame Danışmanı olduktan sonra fırsatlarla dolu bir başlangıcın ilk adımlarını atın! Size özel Hoşgeldiniz Programı‘nın harika fırsatlarıyla çok özel ürünlere sahip olun!

Oriflame Ağustos ayında kayıt olan danışmanlara özel indirimli ürün ve hediye paketleri…

Böyle üç ay boyunca yeni kayıt olan danışman Hoşgeldiniz adımlarını kendisi de isterse alabilir.

Unutmayın, işinizi ne kadar büyüteceğiniz tamamen size bağlıdır.

Oriflame Hoşgeldin Proğramı 2017

Oriflame Sipariş Verin Kaliteyi Hissedin…

Oriflame  kataloğundan ağustos ayında sipariş verin  Eylül katalog döneminde, Hoşgeldiniz Proğramı 1. adım olan ürünü indirimli alın. Bunu üç ay yaparak bizde size bir tane ekstra parfüm hediye edelim. Hediyen bizden + indirimli ürünler Oriflame den.

Hoşgeldiniz Programı Ürünleri sadece Oriflame’e katılan yeni Danışmanlar için kaçırmamaları gereken bir başlangıçtır.

Bu programla, Oriflame ürünlerinin kalitesiyle tanışır ve ürünleri deneyerek aldıkları sonuçları çevreleriyle paylaşma şansı bulurlar. 3 ayı iyi değerlendiriniz. Çok uygun fiyatlara alacağınız danışmanlara özel Altın Fırsat Kataloğu da var onuda inceleyebilirsiniz. Ürünleri  önce siz kullanmalısınız ki beğendiğiniz ürünleri çevrenizdeki herkese tanıtarak  böylece geniş bir müşteri listen olmuş olur.

Oriflame kazançlarınızı arttırmak, Hızlı ve sağlıklı büyümek için biz her katılan yeni üyeye, hoşgeldiniz proğramı ürünlerinden bahsediyoruz ve almasını da istiyoruz ki daha fazla kazanç etsinler.

Sizde ekibinize katılan her yeni Danışmanın Hoşgeldiniz Programı’na katıldığından emin olun…

Oriflame Fırsatı; Oriflame Yeni Üyelere ve tüm Danışmanlara Neler Sunuyor?

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!

Oriflame’in yeni kayıt olan danışmanlara sunduğu çok özel fırsatıdır Hoşgeldiniz Programı …

Oriflame’e  bu ay kayıt olacak danışman adayları için kazançlarına destek olacak işe başladığı ay hemen kazanmasına yardımcı olacak ürünlerden oluşan bir paket proğramdır.

Oriflame’in Yeni başlayanlar Danışmanları için hazırladığı indirimli ürün paketleri var!

Oriflame işe başlarken size kazandırıyor. İster kendiniz için indirimli ürün alın isterseniz bağımsız güzellik danışmanı olun her zaman kazanın.

Size sunulan özel indirimli ürün paketleri ve oriflame fırsatları bunlarla da sınırlı değil buradan Oriflame Üyelik Formunu dolduran üyelere özel ücretsiz Oriflame Kataloğu biz hediye edeceğiz.

Oriflame’e neden üye olmalısın?

Sorusuna cevap olarak kendiniz ve aileniz için Oriflame ürünlerini danışman fiyatından  alma hakkına sahip olacaksınız. Ek gelir kazanmak isteyenler için katalog fiyatından satış yaparak da para kazanabileceği bir iş imkanı. Güzel görünmek, para kazanmak, ve eğlenmek isteyenlerin ilgi odağıdır oriflame!

Danışmanlar Harika fırsatlara çok özel ürünlere sahip oluyor. Hemen şimdi katılın:  Oriflame Üye Olmak İçin Tıklayın!

 

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur:

  1. Adım; Kayıt olduğunuz ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak aldığınızda yeni kayıt olmuş danışmana sunulan indirimli ürün paketini alma hakkı olur.
  2. Adım; Kayıt olduğunuz 2. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak satın aldığınız ürünlere danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 2.sini  alma hakkı olur.
  3. Adım; Kayıt olduğunuz 3. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 3.sini  alma hakkı olur.

 

Oriflame hoşgeldiniz proğramından yararlanmak için  Oriflame kataloğunu kullanmanız gerekir.

 Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.

  • Bir Adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.
  • Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
  • İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
  • İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.

Bp nedir?

Oriflame satış puanı nedir?

100 bp kaç paralık ürün yapıyor?

Tüm sorularınızın cevabını  alabileceğiniz yorum alanından sora bilirsiniz.

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir