Oriflame Hoşgeldiniz Seti

Oriflame Yeni Kayıtlara Özel Hoşgeldiniz İndirimli Ürün Seti

Hoşgeldiniz Seti, Hediye Ve İndirimli Ürün Paketi Nedir?

Oriflame Hoşgeldiniz Proğramı Nedir?

Oriflame’e  yeni kayıt olan danışmanlara özel, üye oldukları ay başlayan, koşulları da yerine getiren satış danışmanları için %70 lere varan indirimler var!
 
*Kayıt olunan ay dahil olmak üzere ardışık 3 ay boyunca, minimum 100 BP sipariş verilmesi halinde satın alınan ürünlerden gelen “satış kazancı” ve Hoş Geldiniz setlerinden gelen “ürün kazancı” toplamıdır.
 
Yeni üye olan Oriflame danışmanları,  o ay içinde  100 puan (BP)  yaklaşık 180 lira sipariş vermesi yada satış yapması durumunda, Hoşgeldiniz Proğramına katılma hakkı kazanıyor.
 
Bu hak ediş koşulu yerine getirmiş yeni kayıt olmuş danışmanlara özel sunulmuş indirimli ürün paketlerinin olduğu bir Hoşgeldiniz proğramıdır.
 
Oriflame kazançları bunlarla sınırlı değil!
 
Üç ay boyunca yeni kayıt olan danışman, Hoşgeldiniz adımlarını kendisi de isterse alabilir.
 
Unutmayın! İşinizi ne kadar büyüteceğiniz tamamen size bağlıdır.
 

 Detaylı bilgi için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki bilgilere de bakabilirsiniz!

Hoşgeldiniz Programı, Oriflame’e katılan yeni Danışmanlar için kaçırmamaları gereken bir başlangıçtır.  Eğer hala üye olmadıysanız şimdi buradan üyelik formunu doldurun ve gönderiniz.
 
Bu programa katılırsam ne olur?
 
 Oriflame ürünlerinin kalitesiyle tanışır, ürünleri çok uygun fiyattan alma imkanı olduğu için, kullanarak sonuçları çevrenizdeki kişilere paylaşma şansı bulursunuz.
Bu 3 ayı iyi değerlendiriniz.
 
Çok uygun fiyatlara alacağınız danışmanlara özel Altın Fırsat Kataloğu da var onu da inceleyebilirsiniz.
 
 Ürünleri  önce siz kullanmalısınız ki beğendiğiniz ürünleri çevrenizdeki herkese tanıtarak  böylece geniş bir müşteri listen olmuş olur.
 
Daha çok ve kolay kazan sağlamaları için, her katılan yeni güzellik danışmanına , Hoşgeldiniz Proğramı ve ürünlerinden bahsediyoruz, almasını da istiyoruz ki daha fazla kazanç elde etsinler.
 
Oriflame Fırsatı; Oriflame Yeni Üyelere ve tüm Danışmanlara Neler Sunuyor?
 
Oriflame’in yeni kayıt olan danışmanlara sunduğu çok özel fırsatıdır
 
Oriflame’e  bu ay kayıt olacak danışman adayları için kazançlarına destek olacak işe başladığı ay hemen para kazanmasına yardımcı olacak ürünlerden oluşan bir paket proğramıdır.
 
Oriflame’in Yeni başlayanlar Danışmanları için hazırladığı indirimli ürün paketleri var!
Üyelik Ücretsiz:
 
Oriflame işe başlarken size kazandırıyor.
İster kendiniz için indirimli ürün alın isterseniz bağımsız güzellik danışmanı olun her zaman kazanın.
 
Size sunulan özel indirimli ürün paketleri ve oriflame sponsor hediyeleri, bunlarla da sınırlı değil!
 
 Oriflame Üyelik Formunu dolduran üyelere özel ücretsiz Oriflame Kataloğu biz hediye edeceğiz.
 
Oriflame’e neden üye olmalısın?
 
Sorusuna cevap olarak kendiniz ve aileniz için Oriflame ürünlerini danışman fiyatından  alma hakkına sahip olacaksınız.
 
 Ek gelir kazanmak isteyenler için katalog fiyatından satış yaparak da para kazanabileceği bir iş imkanı.
 
Oriflame; Güzel görünmek, Para kazanmak, ve Eğlenmek isteyenlerin ilgi odağı…
 
Danışmanlar Harika fırsatlara çok özel ürünlere sahip oluyor.

Hemen şimdi katılın:  Oriflame Üye Olmak İçin Tıklayın!

 
Oriflame hoşgeldiniz proğramından yararlanmak için  Oriflame kataloğunu kullanmanız gerekir.
 
 Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.
 
Bir Adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.
 
Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
 
İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız siparişinizi sonlandırmadan sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
 

 

 
 
 
 
 
 
Puan Nedir? / Bp Nedir?

Oriflame de her ürünün  TL karşılığı bir puanı vardır bu puanlar doğrultusunda danışmanlar artı kazanç sağlıyor.  Yani para kazanıyor.

Oriflame satış puanı nedir?

100 BP  puan ne kadar ediyor?

Tüm sorularınızın cevabını alabileceğiniz yorum alanından bize sorabilirsiniz.

Hoşgeldin Proğramı Nedir?

Hoşgeldin proğramı; Oriflame’e yeni katılan danışmanlara özel bir proğramdır. İçerisinde %80 lere varan indirimli ürünleri isterlerse alma hakkı verilir.

Kat Kat Kazan Nedir?

Kat kat kazan “kazananlar kulübü” yeni eski üye fark etmeksizin, istenilen miktarda sipariş vermeleri durumunda katılabilecekleri bir fırsattır. 

 1. Nermin diyor ki:

  Merhaba hacer hanım. Bende bi siteden orfilameye bu gün kayıt oldum aradılar şifremi aldım. Merak ettiğim akrabamda başka markaya üye oldu siteden ve ücretsiz katalogla özel hediye geldi ona. Banada gelirmi?

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Armağan, Oriflame de üye olduğunuzda ücret ödemezsiniz. Oriflame de kazançlar farklı farklı yani üye oldunuz ama hiç satış yapmadınız veya kendinize de ürün almadınız bunun için ücret ödemezsiniz. Satış yapar veya kendinize ürün alırsanız bunun avantajlarını ve kazançlarını göreceksiniz zaten. Üye olduğunuzda adresinize ücretsiz katalog gönderimi yapacağız. Buradan Oriflame Üyelik Formu doldurup gönderin. Kaydınızı Açalım isterseniz devamında diğer kazançları da öğrenmek isterseniz size yardımcı oluruz.

 2. Esra. diyor ki:

  Merhabalar oriflame katalok bir tane hediye veriliyor ama kargo bedava olması için ayriyetten de 5 tane katalok almam mi gerekiyor ayriyeten de 5 tane mi sepette atmam gerekiyor

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Esra Hanım, Oriflame 5 li kataloğu otomatik ekler, ama almak zorunda değilsiniz. Yani ihtiyacınız yok ise silmek mümkün. Oriflame kargo ücreti ödememek için kargo sıfırlama kodu var onu eklemeniz gerekiyor. 75 puanın (bp – başarı puanı) altında ise alışverişiniz o zaman kargo ücreti ödememek için şu kodu girmeniz gerekir. Oriflame Kargo sıfırlama kodu 729000 bu kodu eklerseniz kargo parası ödememiş olur bunun yerine firmanın belirlediği bir ürünü 13,5 LT ye ürün almış olursunuz.

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Esra Hanım, Oriflame de bu ay hediyeler nelerdir sorusuna söyle cevap vermek doğru olur. Oriflame’in yeni kayıt olan danışmanlara özel indirimli ürün paketleri içinde 1. adımda cilt bakım, 2. adımda parfüm setleri tercihe göre kişisel bakım seti mevcuttur. Yine Oriflame Temmuz Kataloğunda kat kat kazan ürünü çok güzel bir salata servis takımı var hemde 9 parça kapsamlı bilgi için bana ulaşabilirsiniz. HACER: 05072821706 WHATSAPP DAN 05072821706 ULAŞIN YARDIMCI OLAYIM.

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Yeni Altın, Üst Altın Ve Safir Unvanlarına Opel Corsa 1.4 Essentia Benz,
   Yeni Executive ve Üzeri Unvanlara Mercedes-Benz CLA200! Yeni Elmas, Üst Elmas ve Çift Elmas Unvanlarına Mercedes-Benz A180!
   *Kampanya araç hediye edilmesine ilişkin değildir. Belirlenen markalarda satın alınmak istenen araçlara şirket tarafından belirli oranlarda mali destek sağlanmasından ibarettir. Oriflame Kozmetik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, araç alım desteği kampanyasına katılım koşullarını haber vermeksizin değiştirmek veya sona erdirme hakkına sahiptir. Sadece imzalanacak sözleşme kapsamında gerekli koşulları yerine getiren Danışmanlar kampanyadan yararlanabilecektir.

 3. Hacer diyor ki:

  Benim alt uyelerim var ama onlr benden alt seviyede ayriyetten benim iskontoyu almam icin uyelerimin benden once siparis girmesimi gerekiyor benden once girdi uyemin biri

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Hacer Hanım, Oriflame de sizin alt ekibinizden danışmanlarınız var mı? Diyelim ki var! O danışmanınız %3 yada %6 olmuş olabilir. Buda şu demek örnek: Siz %6 seviyesine geldiniz, o arkadaşınızda %6 seviyesinde o zaman siz o arkadaşınızın çıkardığı %6 çıkan puandan değil de size diğer bağlı olan üyelerin puanından para kazandınız oluyor. Bu arada yanlış bir anlayışa, yanılgıya düşmeyiniz sakın! Ne kadar çok %6 %12 %15 vs leriniz olursa çok daha iyi olur sizin için daha çok para kazanmış olursunuz. Sizin başarınıza…

   • Hacer diyor ki:

    Benim alt uyelerim var ama onlr benden alt seviyede ayriyetten benim iskontoyu almam icin uyelerimin benden once siparis girmesimi gerekiyor benden once girdi uyemin biri

    • HACER KAHVECİ diyor ki:

     Oriflame de siparişin önce yada sonra sipariş diye bir şey yok! Siz ayın başında sipariş verin alt üyeniz de katalog kapanışına yakın, ayın sonunda sipariş verdi diyelim. Ay sonu geldi katalog bitti örnek şubat kataloğu olsun. Sizin seviyeniz oriflame de %12 olsun alt danışmanınızın “üyenizin” ise %6 olsun. Her ikinizde 100 puanlık sipariş verdiniz diyelim. %12 seviyesi 2400 puan, %6 ise 600 puan siz alt üyeniz üzerinden yani 600 puan üzerinden %6 sını prim alacaksınız. geri kalan 1800 puanın da %12 sini prim alacaksınız. Oriflame %12 gelen danışmanları için banka hesabı istiyor kazançlarını %12 ve üzeri seviyedeki danışmanların prim tutarı paraları hesaplanıp %20 stopaj vergisi devlete kesilerek hesabınıza yatıyor.

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Sümeyye Hanım, Oriflame de bir çok kazanç seçeneği olduğu için yeni kayıt olan danışmanların isteklerine bağlı olarak iş fırsatı ve numuneler ve cilt tipi analiz bantları ve rehberi içeren bir hoş geldiniz setidir.
   İsteğe bağlıdır fark etmemiş olacaksınız ki sil seçeneği var. Eğer oriflame ürünlerini satarak para kazanmak istiyorsanız bu sizin çok işinize yarayacaktır. Başarınıza…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir