Oriflame Eylül Kataloğu

Oriflame Eylül Kataloğundan indirimli ürün sipariş vermek için şimdi üye olun!

Oriflame ürünlerini eylül kataloğunda ve diğer aylardaki katalog dönemlerinde uygun fiyata indirimli satın alabilmek için yapılması gerekenler.

İster yeni ister eski eski danışman olun bu hiç fark etmez Oriflame ürünlerini danışman girişi yaparak istediğiniz zaman danışman fiyatına indirimli ve danışman fiyatına en az %30 ve %70 lere varan indirimlerle  satın alabilirsiniz.

Eğer üyeliğiniz devam ediyorsa…

Bir yıl içinde hiç sipariş vermemiş iseniz muhtemelen üyeliğiniz kendiliğinden otomatik silinmiştir, eski üyeler üyelikleri silindiğinden dolayı tekrar üyelik başlatmaları gerekiyor. Oriflame üyelik yenilemek isterseniz bu ücretsizdir.

Üyeliğini yenilemek isteyen eski danışmanlar ister bize whatsapp üzerinden ister arayarak buradan 05072821706 bizimle iletişim kurabilir yada üyelik formunu doldurarak üyelik yenilemek istiyorum mesajını da not düşer gönderirseniz kaydınızı tekrar yeniliye biliriz. Yani Oriflame Kaydınızı yeniden açabiliriz.

Oriflame kataloğunda 7den 70 e herkese her yaşa ve cilt tipinize göre ürünler mevcut. Oriflame katalog sayfalarını çevirdiğinizde yada üye olduğunuzda bunu çok yakından göreceksiniz.

Oriflame de her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz. Kota limitte yok. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Kargo ücreti yerine kargo parası ödememek için danışmanlara özel kargo ücreti sıfırlama kodu da var.

Sadece Yeni Kayıt olan danışmanlara özel Hoşgeldiniz proğramı da mevcut içeriğini merek ediyorsanız Buradan >> Yeni Üyelere İndirimli Ürün Paketleri Olan Hoşgeldiniz Proğramını Buradan İnceleyiniz! <<

 

Adresinize Ücretsiz Katalog Gönderiyoruz 
Ücretsiz Katalog Nasıl Alırım?
Oriflame Kataloğu’nu ücretsiz almak için sizden çok küçük bir adım atmanızı isteyeceğim. Kataloğumuz her ay güncelleniyor. Her ay farklı bir katalog basılmaktadır.

Oriflame kataloğu internetten, online olarak da incelemeniz mümkün. Biz size her ay yenilenen basılı kataloğumuzu göndermek istiyoruz ki elinizdeki katalog ile  müşterilerinize ürünleri göstererek satış kolaylığı elde ediniz.


Katalog gönderebilmemiz için buradan formu doldurun, adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın. Oriflame Katalog ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

 

Oriflame Üyelik Hakkında Çok Önemli Bilgiler

Oriflame Türkiye’de 25 yıldır harika başarılara imza atmış 1 numaralı kozmetik markasıdır. Oriflame ürünlerini danışman olmadan da temin edebilirsin.
Ama biz sizi aramızda ekibimizde takım arkadaşımız olarak görmek isteriz.

Neden Oriflame Danışmanı Olmalıyım?

Kendi kullanacağınız kaliteli ürünleri uygun fiyattan indirimli alacaksınız. Ürünleri tanıdıklarınıza arkadaşlarınıza satarak ek gelir de kazanabilirsiniz. Oriflame iş fırsatı sunuyor bunu değerlendirerek evde çalışarak yüksek kazançlar elde etme imkanı bulabilirsiniz.

Yukarıdaki saydıklarım ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazlası:
Çünkü sizlerinde oriflame ile para kazanmanızı istiyoruz. Kazandır Kazan sistemi, daha fazla fırsat daha fazla kazanç elde etmenizi istiyoruz, Uygun fiyattan sipariş verebileceğin gibi, üye olarak da para kazanman mümkün!

Oriflame üyelik hakkında bilmen gerekenler aşağıdadır.
Oriflame üyelik ücretsizdir. Üyelik için her hangi bir ücret ödemezsin. Oriflame Kataloğu yeni kayıt olan üyelere ücretsiz gönderilir.
Her ay sipariş vermek zorunluluğu yok!
Satış yapmak içinde mecbur değilsin!
Oriflame ürünlerini kendi ihtiyaçlarınız için sipariş verebilirsin.
Danışman fiyatı ile ürünleri %30 ve üzeri satın alman mümkün!
İlk üç ay yeni kayıtlar için “Hoşgeldiniz” programından faydalanmak, sadece yeni üyelere özeldir.
İlk 3 ay boyunca 100 BP sipariş verenler faydalanırlar.

Oriflame danışmanlara özel Kat Kat Kazan Programı var, tüm üyeler için geçerlidir.

Oriflame kataloğu ve üyelik hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Aklınıza takılan her konuda bize mesaj atabilir, e-posta gönderebilir veya doğrudan telefonla arayıp destek alabilirsiniz.
Türkiye’nin en iyi liderlerinin olduğu ekipte yer almak için HEMEN şimdi aramıza katılın.

Siz de Oriflame Danışmanı olun, hayallerinizi gerçekleştirin.
Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!

[su_button url=”https://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” background=”#2d67ef” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button]

Önemli: Oriflame olarak cilt bakım ürünlerinde bitkisel özleri kullanan ilk kozmetik şirketlerinden birisiyiz. Yenilenebilir kaynaklardan aldığımız bileşenleri her zaman en iyi şekilde kullanmaya çabalıyoruz.

Ürünlerimizi geliştirirken doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanıyoruz.
Oriflame Eylül Kataloğu‘nu inceleyin yeni ve indirimli ürünlere danışman özel fiyattan uygun almak istersen, sakın fırsatı kaçırma!
Oriflame Eylül Kataloğu 1 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

 

[su_button url=”https://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” background=”#2d67ef” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir