Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu

Oriflame Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu Ağustos 2017 de Oriflame Elmas Kataloğu, danışmanlara özel bir katalog’tur bu kotaloğu kullanabilmek için üye olmanız gerekir. Eğer hala üye yani danışman değilseniz buradan Oriflame Üyelik Formunu doldur ve gönder, adresinize size özel katalog gönderelim Hemde ücretsiz.

Oriflame Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu
Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu

İndirimlerden yararlanmanız için Ağustos ayında katalog dan sipariş verirseniz %80 indirimleri olan altın fırsatlar ve elmas fırsatlar kataloğundan alışveriş yapma hakkınız olacak.

Fırsatı sakın kaçırma Hemen şimdi kayıt olmadıysan üyelik formu doldurun size yardımcı olalım. Oriflame Üyelik Hakkında merakınız var mı? Bu konuda hiç tereddüt olmasın. Her ay sipariş verme zorunlulu yok! Hem indirimli ürün alma hakkı satıştan %30 kazanç elde etme ek gelir fırsatı yanında asgari ücretin üstünde para kazanmakta mümkün.

Oriflame Ağustos Kataloğu‘ndan herhangi bir ürün siparişi veren herkes altın fırsatlardan yararlanabilir. Altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri, katalogdan almak istediğiniz ürünlerle aynı anda sipariş etmeniz gerekir. Altın fırsatlar outlet kataloğundaki fiyatlar Oriflame üyelerine özel alış fiyatlarıdır.

Oriflame Kat Kat Kazan 2017
Kat Kat Kazan Proğramı

Altın fırsatlar kataloğunda ki ürünlerde olduğu gibi outlet ürünlerinin de puanları vardır. Puanlar hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan gibi kampanyaların hesaplamalarına otomatik olarak dahil edilir.

Oriflame danışmanları oriflame ile altın fırsatlar, elmas kataloğu, kat kat kazan, hoşgeldiniz programı, gibi bir çok kazancı bir arada hak ediyor. Ürünleri ücretsiz kargo olar alırken kargo takip, fatura ödeme, ücretsiz üyelik, online sipariş gibi bir çok aracıda kullanabilirsiniz.

Ağustos 2017 de Oriflame agustos Kataloğu‘ndan vereceğin  siparişlerde altın fırsatlar indirim broşürü outlet kataloğu kullanın bilmiyorsanız sormaktan a çekinmeyiniz.

Çünkü siz özelsiniz ayrıcalıklardan  ve oriflame danışmanlarına özel indirimli ürün kataloğunu ancak siz görebilir ve kullanabilirsin.

GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ

Güzel bir başlangıç yapmanız için, fayda sağlayabileceğinizi ve ilham alabileceğinizi düşündüğümüz üç önemli alanı vurguluyoruz. Katalog‘da en son ürünleri, uzmanlarımızın güzellik ipuçlarını ve güzellik sektöründeki son trendleri bulabilirsiniz. Bu Katalog Döneminin İndirimli ürünlerini kaçırmayın! – daha da uygun fiyatlara muhteşem ürünlere sahip olun! Ayrıca Facebook‘da bize katılın ve hergün ilgi çekiçi haber ve yorumları takip edin!

 

Oriflame Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu

Oriflame Özel Fırsatlar Elmas Kataloğu

Oriflame Kat Kat Kazan

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Kargo Takip …

 

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu” te bir düşünce

  1. İş Güzellik diyor ki:

    Oriflame altın fırsatlar kataloğundan sipariş verebilmek için bir şart yok, katalogdan alacağınız ürünlerle birlikte altın fırsatlardan istediklerinizi yazabilirsiniz. Özel Elmas fırsatlar kataloğundan sipariş vermek için o ayın kataloğundan da en az 75 BP’lik ürün almanız gerekiyor. Yani aylık katalogdan en az 75 BP’lik ürünü önce alışveriş sepetine ekleyip, sonra onların üzerine özel elmas fırsat kataloğundan almak istediklerinizi ekleyerek aynı anda sipariş girebilirsiniz, bu şekilde özel elmas fırsatlardan istediğinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir