Oriflame Kataloğu Online Katalog

Oriflame Ağustos Kataloğu

Oriflame Kataloğu Online Katalog

Oriflame Ağustos Kataloğu Oriflame Ağustos Kataloğu yeni ve indirimli ürünleri yakından keşfet. Ürünleri incele, oriflame sipariş vermek için üye olun.

Üyelik ücretsiz Oriflame Ağustos Kataloğu Hediye adresinize gönderilecek. Oriflame Online Katalog sayfalarını ok yönlerinde tıkla, son indirimlere bak, 2018 Ağustos ayı yeni kampanyaları ve fırsatları inceleyiniz.

Beğendiğiniz ürünlerden danışman fiyatı sipariş vermeniz de mümkün. Bu konuda biz size yardım edebiliriz.  Bu ay Oriflame Ağustos Kataloğunda harika indirim fırsatlar ve kampanyalar var. İnceleyin göreceksiniz.  Oriflame ağustos kataloğu, güncel kampanyalar, yeni ürünler, en son indirimler, online outlet fırsatları ve dahası Oriflame Katalog‘da size özel.

 

Oriflame fırsatlarını yakından incelemek için ücretsiz üye olun danışman girişi sayfası size özel olacak danışman girişi yaparak fırsatları keşfedin.

Oriflame Kataloğu’nu size gönderebilmemiz için adresinizi  üyelik formuna yazmayı unutmayınız.

 Oriflame Kataloğu her ay güncelleniyor. Her ay farklı yeni indirimler kampanyalar var her ay bir sonraki katalog basılmaktadır.

Oriflame kataloğu internetten de online olarak inceleniz mümkün ama biz size her ay yenilenen basılı kataloğumuzu göndermek istiyoruz ki elinizdeki katalogla müşterilerinize ürünleri göstererek satış kolaylığı elde ediniz.

Katalog gönderebilmemiz için buradan formu doldurun, adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Katalog ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

Oriflame nedir? Bilmeyenler için küçük bir hatırlatma yazıyorum!

 Oriflame Türkiye’de Dünyada bir çok ülkede, yarım asırdan fazla  aktif birşekilde iş fırsatı ve güzellik ürünleri sunan İsveçli bir kozmetik şirketidir.

Oriflame, kozmetikten kişisel bakımı, cilt bakımı parfümler  wellenss sağlıklı yaşam ve gıda takviyeleri üreten 5 fabrıkası 100 bilim adamı çalıştıran doğrudan satış firmasıdır.

Oriflame ürünlerini satın almanın iki yolu vardır. Biri tanıdığınız veya tanımadığınız bir oriflame güzellik satış danışmanı aracılığı ile yada Oriflame’e üye olara siz danışman olarak  satın alabilirsiniz. Her ikisi de size kazanç ve fayda sağlayacaktır.

 Oriflame ürünlerini danışman olmadan da temin edebilirsin.

Ama biz sizi oriflame aliesinde  danışman olarak, görmek isteriz.

Daha fazla fırsat, daha fazla kazanç elde etmek istemez misiniz?

Uygun fiyattan sipariş verebileceğin gibi, üye olarak da para kazanman mümkün! Oriflame üyelik hakkında bilmen gerekenler aşağıdadır.

Oriflame üyelik ücretsizdir. Üyelik için her hangi bir ücret ödemezsin.

Oriflame Kataloğu yeni kayıt olan üyelere ücretsiz gönderilir.

Her ay sipariş vermek zorunluluğu yok!

Satış yapmak içinde mecbur değilsin!

Oriflame ürünlerini kendi ihtiyaçlarınız için sipariş verebilirsin.

Danışman fiyatı ile ürünleri %30 ve üzeri satın alman mümkün!

İlk üç ay yeni kayıtlar için “Hoşgeldiniz” programından faydalanmak, sadece yeni üyelere özeldir. İlk 3 ay boyunca 100 BP sipariş verenler faydalanırlar.

Oriflame danışmanlara özel Kat Kat Kazan Programı var, tüm üyeler için geçerlidir.

Oriflame Üye Kayıt Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir