Güzellik Tüyoları

Güzellik Tüyoları

Güzellik Haberleri

Düşüncenizi bizimle paylaşın. Yorumlarınızla hangi oriflame ürünlerini kullandığınızı hengilerini daha çok sevdiğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Güzellik Tüyoları

Colour Drop RujDudak yüzeyinin pürüzsüz olması ruj uygulamasının kalitesini arttırır. Bir diş fırçasıyla dudaklarınızı fırçalayarak ölü deriyi nazikçe arındırın. Ardından baz yerine geçecek ince bir katman fondöten sürün. Şimdi dudaklarınız tüm renkleri taşıyabilir!
Power Shine RujDudaklarınızda daha dolgun daha çekici bir görüntü mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine Ruj’unuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın.
MaskaraSaat çok geç olsa bile makyajınızı çıkarmadan uyumayın. Tüm gece makyajla uyumak gözenekleri tıkayıp sivilcelere neden olabilir ( maskaranızın yastığınızı kirletmesinden bahsetmiyoruz bile!).
Studio Artist Krem AllıkDoğal kıllı fırçalar, düzenli bakımını yaptığınızda gerçek bir yatırımdır. Fırçalarınızı hafif bir şampuanla ( bebek şampuanları bu iş için hairkadır!) haftada bir temizlemenizi öneriyoruz. Fırçanızı temizlerken ömrünü de uzatmak için çay ağacı yağından da az miktarda uygulayabilirsiniz.
Tırnak Uzamasını Güçlendirici BakımGüzel, dayanıklı tırnakların keyfini çıkarmak için, günlük olarak ellerinizi yıkama sıklığınızı biraz azaltmanız önerilir. Zararlı kimyasallardan korumak için temizlik sırasında eldiven takmayı da unutmayın!

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir