Evde iş, nikah şekeri yapmak

Ev hanımlarının oldukça rağbet gösterdiği işlerden olan, evde nikah şekeri yapmak, evden para kazanmak isteyenler için  güzel bir ek iş kapısıdır.  Düğünlerin ve nikahların sayısının artmasıyla çiftler, nikah davetiyesi ve nikah şekeri yaptıracak yer arayışına girerler. Nikah şekeri küçük bir detay gibi görünse de gelinler için oldukça önemlidir çünkü davetlilerinize, düğünden fotoğraflar hariç kalan tek hatıra bu nikah şekerleri dir.

Evde nikah şekeri yapımı ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirebilecekleri evden ek iş yapıp ek kazanç sağlayabilecekleri iş fikirleri arasında yer almaktadır. Bu işi yapmak çok da kolay değil ancak yeteneğine ve yaratıcılığına güvenen ev hanımlarının kolaylıkla üstesinden gelebileceği bir iştir.

Bizim buralarda nikah şekeri ,nişan ve bebek şekeri de yapılmakta esas konumuza dönecek olursak ek gelir için yapılan bu işler sanıldığı gibi kolay bir kazanç kapısı değil zaten kolay para kazanma yolu yok her ne iş yapıyorsanız yapın illa ki bir zorluğu vardır.

 

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

  1. Mehmet Sağlam diyor ki:

    Merhaba İstanbul Beylikdüzü ve Torium avm arkası Esenyurt ta kendi evimde fabrika konseptinde sabahtan akşama kadar binlerce ürün hazırlayıp ciddi paralar kazanmak istiyorum .Mail ve whatsaap üzerinden ürün bilgisi ve fotograflı takip yapabilme acil ürünler icin ekip getirip hızlı sonuçlandırma gün icinde sürekli mal alıp mal getirebilme kargo ile günlük teslimat alıp verme microsoft office world üzerinden mal sayımı ve raporlama hazırlayıp renk ayrımı yapılan iş tutarı vs hazırlayıp dosyalanıp gönderme .0535 024 43 73

  2. sevim diyor ki:

    merhaba ev hanımıyım küçükçekmece sefaköyde oturuyorum.Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum.İlgilenirseniz sevinirim

  3. sevim diyor ki:

    merhaba ev hanımıyım küçükçekmece sefaköyde oturuyorum.Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum.İlgilenirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir