Oriflame Satış Danışman Olmak

Ev hanımlarına iş imkanı

Ev hanımlarına iş imkanı evden iş yapmak.

Evden iş olarak en çok aranan işlerden biridir evde nikah şekeri işi yapmak, lakin gözlemlediğim kadarıyla hatta  bazı kişilerle de telefonla iletişim de kurdum, evlere iş veriyor musunuz diye,  ya bulunduğu yerde işleri veriyorlar yada iş arayanları pek tatmin etmeyecek bir takım  şartlar sunuyorlar.

Benim görüştüğüm evlere iş veren  bir iki kişiden biri olan  Sibel Hanım var, kendisini şahsen  tanımıyorum, sitede ismi bolca zikrediliyor. Evde dantel yapmak  isteyen ev hanımlarına iş imkanı ek gelir kapısı oluyor.

Bende bir çok kişiyi bu vesile ile ona yönlendiriyordum. Ama artık böyle bir şey yapmıyorum.

Evlere iş veren firma ve organizasyonlar aslında bir facia olayına döndü… Nikah şekeri, ruj kapağı, mandal ve kalem montajı hatta oriflame danışmanlarımızdan birinin annesi televizyon kumandalarının içinde ki kartların montajını bir başka danışmanımızda bir  matbaanın işlerini evde yapıyorlar.

Bundan hasıl olan kazanç, pazar parası ve cep harçlığını geçmeyecek kadar miktarlarda şimdi diyebilirsiniz ata söz: “Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz” doğru ama aynı şartlarda aynı  aksiyonu farklı yerde kullansa kişi belki harikalar yaratacak.

Evde iş imkanı olarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına benim acizane teklifim doğrudan satış sistemi ile satış danışmanı avon , oriflame gibi firmalarda çalışmaları yada interneti kullanarak google dan para kazanma yollarını öğrenmeleri yönünde olacak.

Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirebilecekleri evden ek gelir, kazanç sağlayabilecekleri iş fikirleri Oriflame Satış Danışmanı olmak en kazaçlı işlerden biri, ben bu işi yapıyor diye söylemiyorum siz isterseniz farklı firmalarla da çalışabilirsiniz ismi ister  oriflame isterse moriflame olsun fark etmez.

Bu işi yapmak isteyen ev hanımları çalışanlar okuyan öğrenciler bir çok kesim part time iş olarak çalışabilir. İster ek gelir olarak isterseniz para kazanmak için  belki çevrenize yardım etmek isteye bilirsiniz. Bu iş tam size göre bir iştir.  Kapsamlı bilgi için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Ben Hasan;  Oriflame Satış Danışmanı tel:0536 485 6512

Hacer Hanım 0507 282 1706 bizden oriflame işi hakkında bilgi alabilir yada hemen işe başlamak için Oriflame Online Üyelik Formu için Tıklayın..

Farklı soru ve sorunlarınız için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

 

Sitede ki bazı görsel ve yazılar Oriflame resmi web sitesinden alınmıştır. "Kaynak: tr.oriflame.com 2020"

 1. instakitap diyor ki:

  İnstgram üzerinden para kazanmanın kitabı
  Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
  Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3’lü kitap setinde.
  Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK
  #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir