Oriflame Danışman girişi için üyelik formunu
Ana Sayfa » Blog » Tülin Şahin ile Güzellik İpuçları
Sitemizde toplam 268 yazı ve 4851 yorum bulunuyor.

Tülin Şahin ile Güzellik İpuçları

Bayan Güzellik’ten haberler
Bayan Güzellik’ten yarışma ile ilgili en son güncellemelere
ve haberlere buradan ulaşın.
Tülin Şahin ile Güzellik İpuçları

Tülin Şahin Oriflame Kapatıcı Kit’in kullanımını öğretti. Göz altındaki morluklar ve cilttteki bazı kızarıklıklar nasıl kapatılır, merak ediyorsanız Tülin Şahin’in bu videosunu mutlaka izleyin!

Birçoğumuz cildimize sivilceler çıkana kadar yeterli özeni göstermeyiz ve aniden fark ederiz ki yeterli bakımı sağlayamıyoruz. Ama günlük cilt bakım rutini ile önüne geçebilir ve cildimizin daha uzun süre genç görünmesini sağlayabiliriz. Pure Skin ürünlerini kullanarak günlük cilt bakım rutinini merak ediyorsanız tıklayın, videomuzu izleyin!

Bayan Güzellik İpuçları

Günlük güzellik rutininiz için uzun zaman olmadığında ne yapıyorsunuz? Az zamanda cok iş başaracağınız bir makyajla, güne hızlı ve güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Maskara fırçanızı kaş kalemi olarak kullanmayı deneyebilirsiniz mesela! Fırçadaki fazlalığı alın ve kaşlarınıza fırçayla şekil verin. Bir diğer kolaylık, rujunuzu allık gibi kullanmak. Ruju birkaç vuruşla parmaklarınıza sürün, sonra parmakalarınızdaki ruju elmacık kemiklerinize yayın. İşte, hazırsınız!
En iyi dileklerimle,

Bayan Güzellik İpuçları

Temizlenmiş ve ardından nemlendirilmiş cilde Smoothie Fondöten uygulayarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer gerekirse biraz biraz kapatıcı da kullanabilir ve No Time For Shine Sıkıştırılmış Pudra ile cildinize ışıltı kazandırabilirsiniz. Son olarak Very Me Cherry My Cheeks Allık Pretty Pink ile küçük dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

  tarih

  02 Haziran 2013

  yazar

  Oriflame Danışman

  hit

  3.235 defa okundu

Sizde Yorum yapın