Oriflame Danışman girişi için üyelik formunu
Ana Sayfa » Blog » Oriflame Web Sitesi üzerinden Sipariş İptali
Sitemizde toplam 268 yazı ve 4856 yorum bulunuyor.

Oriflame Web Sitesi üzerinden Sipariş İptali

 Oriflame şiparişlerimi iptal ettirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Web Sitesi üzerinden sipariş iptali nasıl yapılır?
Sipariş verirken hata yapılacak olursa, takip eden 3 saat boyunca, gece, hafta sonu vb. durumlarda KENDİ KENDİNİZE siparişinizi İPTAL edebilirsiniz.
Katalog kapanışı günlerinde, hedef takibi yapan danışmanlarımıza yardımcı olmak için saat 18:00’den sonra internetten sipariş iptali yapılamayacaktır
12 Kasım 2010 tarihinden itibaren, hatalı siparişlerin Müşteri İlişkileri Birimine telefon açılarak iptal ettirilmesi uygulaması sona ermiştir.
Bu uygulamamızdan VIP yetkisine sahip Direktör ve Takım Liderlerimizin yanı sıra tüm Danışmanlarımız yaralanabilir.
VIP yetkisine sahip Danışmanlarımız, ekiplerindeki tüm Danışmanların, VIP yetkisine sahip olmayan Danışmanlarımız sadece kendilerinin,Hatalı siparişlerini bu yöntemi kullanarak düzeltebilirler.

Siparişlerinizi verdikten en geç 3 saat içinde siparişlerinizi iptal edebileceğinizden bu gibi durumlarda elinizi çabuk tutup ya sponsorunuzdan yada size en hızlı cevap verebilecek bir internet sitesinden yardım isteyiniz.

Sipariş iptali için izlenecek yol: Açılan Danışman sayfasında; Hızlı BağlantılarAlışveriş ÖzellikleriSipariş iptal talebi” seçeneklerini tıklayınız. Sipariş verildikten sonraki 3 saat içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Resimli Oriflame Sipariş İptali Anlatımı

 

Yorum bıraktığınız siteler belki size geç dönüş yapabileceğinden en hızlı olanı sponsor desteği almanız olacaktır.

Yardım veya bilgi için yorum bırakabilirsiniz…

“Oriflame Web Sitesi üzerinden Sipariş İptali” için 38 Yorum Bulunuyor

  1. bu günkü siparişlerimi iptal etmek istiyorum

  1. bu günkü siparişlerimi iptal etmek istiyorum

  1. dun hazıran ayının sıparişlerini yanlıslıkla ıkı kez gırdım bırının ıptal olmasını istiyorum

  1. dun hazıran ayının sıparişlerini yanlıslıkla ıkı kez gırdım bırının ıptal olmasını istiyorum

  1. aynı üründen iki sefer sipariş verdim birinin iptalini istiyorum

  1. aynı üründen iki sefer sipariş verdim birinin iptalini istiyorum

  1. bu günkü siparişlerimi iptal etmek
   istiyorum

   1. Cemile hanım, Oriflame sipariş iptali için yapılması gereken, ilk sipariş verdiğinizden üç saat içinde yapılması gerekir.
    Detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

  1. bu günkü siparişlerimi iptal etmek
   istiyorum

   1. Cemile hanım, Oriflame sipariş iptali için yapılması gereken, ilk sipariş verdiğinizden üç saat içinde yapılması gerekir.
    Detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

  1. siparişlerimi verdim 16.03.2013 de faturamda 5 li katalok setide ekli ben talep etmediğim için bunun iptalini istiyorum teşekkürler

   1. Merhaba Ayşsenur Hanım, Siparişi nezaman verdiniz? Oriflame sipariş iptalinizi siz kendiniz de yapa bilirsiniz. Eğer siparişinizi vereli 3 saat olmamış ise bunu hemen yapın! Sonrasında tekrar Oriflame siparişinizi verebilirsiniz. Eğer siz yapamıyorsanız, bana bu numaradan ulaşınız size yardım edeyim. Oriflame Satış Danışmanı 05364856512 kolay gelsin, iyi günler…

   1. Oriflame Sipariş verirken dikkat edilecek konulardan bir tanesi siparişinizi sonlandırmadan önce ücretler ve promosyonlar sayfasından sol altta bulunan siaprişi güzenle butonuna tıkla ve sonrasında istemediğiniz o 5 li oriflame kataloğunu sil ve güncelle butonunu tıkla ve herşey istediğiniz gibiyse siparişi sonlandır. kolay gelsin.

  1. ben mart ayinda verdigim siparisleri iptal etmistim acaba borcumdan dustumu lutfen bilgi verin

   1. Merhaba Neslihan Hanım, Siparişlerinizi iptal derken yurt içi kargoya verip iade mi ettiniz? eğer öyle ise düşer kargo size ekler geçerli bir sebebiniz yoksa iade için…Borcunuz olup olmadığını konturol edebileceğiniz danışman sayfası var oradan bakabilirsiniz. Bende yardımcı da olurum…

  1. ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ ACİL İSTİYORUM

   1. Ebru hanım, Eda Hanım ile aynı formatta ve ip adresi ile yorum bıraktığınızdan sanıyorum aynı kişisiniz. Eda hanım’a yazdığım yorumu okuyunuz lütfen…

  1. ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM

   1. Merhaba Eda Hanım, yorum bıraktığınız yazı Oriflame sipariş iptali, Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız bunu müşteri hizmetlerine yani Oriflame Türkiye Resmi web sitesinden müşteri hizmetlerin bölümünden yada Oriflame Direktörünüzü biliyorsanız o size yardım edebilir. Oriflame hakkında sorun mu yaşadınız? Neden üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsunuz?

  1. buğünkü siparişimi iptal etmek istiyorum bi kaç ürün siparişi daha almıştım yazmayı unutmuşum ama bi kaç saat geçti olurmu?

  1. Sipariş verdigim ürün stoklarda kalmamış siparişi nasıl iptal edebilirim

  1. bn şiparişimi iptal ettim ama onyını nerden örene bılırım

  1. iyi akşamlar . Sipariş iptalini talep ettim ama vıp uye falan diyo ben normal temsilciyi.E-posta adresime iptal edildi diye mesaj geldi. tekrardan siperişlerimi giremiyorum yardımcı olur musunuz ?

   1. Siparişlerinizi üç saat içinde kendinizde iptal edebilirsiniz bunda sıkıntı yok! Diyelim ki siparişlerinizi iptal ettiniz ürün kodlarını tekrar girmeniz gerekecek. Eğer yapamazsanız bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. Hasan 05364856512

  1. ben sıparısımı ıptal ettım ama onaylandıgını nerden anlıcam .

  1. Orfilam üye olmaknisteyen var mı orfilam@trbhotmail.com

  1. iyi akşamlar yanlış sipariş girdim ve siparişimi iptal ettim ama onylandığını göremiyorum yardımcı olurmusunuz

   1. Berrin Hanım, Oriflame web sitesinden bunu görebilirsin. İzleyeceğiniz yol şu şekilde: Danışman sayfası, hızlı bağlantılar ve alışveriş raporlarına bakınız siparişi iptal ettiğinizde sepet boş olacak, ve borcunuz da olmayacak.

  1. Siparisimi onaylamadm ama bazı ürünleri yanls girmisim siparis listesinden nasıl cikarabilirim?

  1. yanlıslıkla 2 kere sparis verdim ve hızlı baglantılar>alısveriş özelliklerinde sparis iptal diye bisey çıkmıyor acil yardm edinn

  1. Site degismis , iptal etmek istiyorum siparişimi . nasıl yapmalıyım

   1. Oriflame siparişinizi iptal etmek için üç saatiniz var. mozilla arama motorunda oriflame websitesini açınız. SİPARİŞ-

    SİPARİŞ

    Sipariş Tarihçesi ve Ödeme
    Fatura İptal ve Ürün iade burayı tıklayın.

  1. Verdiğim siparislerim geldi ama eksik ürün var faturadada göremedim danışman sayfasından nereye bakıp bulabilirim eski siparişlerini. ?

   1. Merhaba, eksik ürün varsa ya stokta yoktur faturanın altına bakınız lütfen, yada siparişe girilmemiş veya ürünü göndermemişlerdir bu biraz düşük olasılık.

Sizde Yorum yapın