Oriflame Türkiye Resmi Web Sitesi
Ana Sayfa » Oriflame Kataloğu
Sitemizde toplam 239 yazı ve 1041 yorum bulunuyor.

Oriflame Kataloğu

oriflame-uyelik-icin

Oriflame danışmanı olarak tüm Oriflame ürünlerine %30 indirimle sahip olun, yeni kayıtlar yaparak Oriflame’den hediyeler ve PARA KAZANIN!

 

Şimdi Oriflame Online Kataloğu  Sayfalarını Çevirin…

 

Oriflame Üyelik Başvuru Formu

Oriflame kataloğu yeni sayısı her ayın birinde başlar ay bitişine kadar devam eder. Oriflame kataloğundan sipariş  verirken dikkat etmemiz gereken  konulardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Oriflame siparişlerinizi verirken (içinde bulunduğumuz ay) o ayın kataloğu olduğundan emin olmalıyız.

Oriflame ürünlerini sipariş verirken ürün kodunun doğruluğuna dikkat edelim yanlış kod istemediğimiz ürünün gelmesine sebep olur.

Sipariş verirken ürünlerin ürünlerin adetlerine bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır.

Cilt bakım ürünlerinin siparişini verirken   cildinizin neye ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz bunun için oriflame’in cilt analiz bantlarını kullanın.

Oriflame ürünlerinin raf ömrü 30 aydır, her bir ürünün üzerinde son kullanma tarihi vardır.

Mesela;  içinde bulunduğumuz ay eylül olsun siz ekim ayı Oriflame kataloğundan sipariş veremezsiniz. Oriflame Katalog siparişlerinizi toplayabilirsiniz, yukarıda bahsedildiği üzere içinde bulunduğumuz katalog döneminde sipariş verebiliriz.

Fakat kataloğu incelemek için beklemeye gerek yok. Şimdiden bir fikir sahibi olmanız adına, bir sonraki ayın “oriflame katalog” online görmekte mümkün oluyor.

“Oriflame Kataloğu” için 4 Yorum Bulunuyor

Sizde Yorum yapın