Oriflame danışman girişi yapın indirimli sipariş verin kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanın…

Oriflame’e üye olarak, satış ve güzellik danışmanı olun, danışman girişi yapın kat kat kazanın Oriflame danışmanı olarak neler kazanacağınızı biliyor musunuz?

 Buradan kaydınızı yapınız, “kayıt ücretsiz” üyelik formunu doldurduğunuzda kaydınız Oriflame Danışmanı aracılığı ile açılacak ve satış danışmanı sponsor numaranız ve şifreniz otomatik olarak telefonunuza gönderilecek.

Kayıt işleminden sonra size bir adet ücretsiz Oriflame Kataloğu hediye edeceğiz.

Kayıt olurken üyelik formuna yazdığınız adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.

Oriflame bir iş fırsatıdır.

Oriflame’e katıldığınız andan itibaren size sunulan bir çok fırsat,kampanya sunulacaktır. Her ay çalıştıkça artan bir kazanç elde edebilirsiniz.

İster ürünleri indirimli fiyattan yani satış danışmanı fiyatından alabilir isterseniz satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Oriflame danışman girişi nasıl yapılır merak ediyorsanız buradan videoyu lütfen izleyiniz.  Eğer hala kaydınızı yapmadıysanız aşağıda ki üyelik formunu eksiksiz doldurunuz size yardımcı olalım.

Oriflame danışmanı olarak tüm Oriflame ürünlerine %30 indirimle sahip olun!

Daha Çok Kazanmak İçin; yeni kayıtlar yaparak Oriflame‘den hediyeler ve PARA KAZANIN!

Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun

Oriflame nasıl bir iş derseniz o zaman okumaya buradan devam edelim.

Oriflame İş fırsatı olarak yapacağınız sermaye gerektirmeyen hemde hiç bir riski olmayan iş fırsatıdır.

İnsanlar çok farklı nedenlerden Oriflame işi yapmaya karar vermektedirler. Halihazırda ülkemizde 1.5 milyona yakın kişi Oriflame ve doğrudan satış firmaları işiyle ilgilenmektedir. Bir çok bağımsız girişimci için ‘doğrudan satış’ ilave bir gelir kaynağıdır.

Bazıları bu işi çocuğunun eğitim masraflarına bir katkı olması için, bazıları ise bunu tam zamanlı bir iş olarak yapmaktadır. Ya da tüm bu tercihlerin dışında, sunulan kaliteli ürünleri indirimli fiyattan satın alabilmek için de üye olurlar.

Sizi motive eden ne olursa olsun ‘Oriflame doğrudan satış’ diğer pazarlama modellerinden bir çok konuda farklıdır. Diğer iş dallarında olduğu gibi kazanç, çok çalışarak, yeteri kadar zaman ayırarak, bir plan ve program dahilinde iş yaparak gelir.

Her işte olduğu gibi, kazanç, disiplinli, planlı, programlı bir çalışma sonucunda söz konusu olmaktadır. Kısacası işe verdiğiniz ciddiyet, sizin de kazanç düzeyinizi belirleyecektir. Diğer işlerde olduğu gibi bu işi yapan herkes başarılı olacak diye bir kural da yoktur.

Tecrübemiz göstermektedir ki, esnek çalışarak, yeterli zaman ayırarak ve işi ciddiye alarak sermaye ortaya koymadan kendi işinizi kurabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Aslında kendi işinin patronu olmak da, birçok girişimci ruhlu insan için başlı başına önemli bir kazanımdır.

Oriflame Doğrudan satış sektörü herkese kapısı açık olan nadir birkaç sektörden birisidir. Kadınların iş hayatına katılımı açısından bu kadar büyük imkanları hem kazançta hem kariyerde ayrımcılık olmadan sunan başka bir sektörü bulmak çok zordur.

Bu sektörde başarılı olabilmek için yaş, eğitim, cinsiyet kriter değildir. Herkes eşit fırsatlara sahiptir, sektöre katılabilir ve başarılı olabilirsiniz. Başlamak da, sonlandırmak da son derece kolaydır. Çalışma hayatınızda da çok farklı çevrelerden yeni, heyecan verici insanlarla tanışabilir, yepyeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Şimdi Katılmanın Tam Zamanı

Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun